Lékárna.cz připomíná Global Wellness Day

Praha 10. června 2023 (PROTEXT) – K dnešnímu světovému „dni pohody“ Global Wellness Day (10.6.) se přihlásila první lékárna na českém internetu Lékárna.cz, a to akcí Den na pohodu pro zhruba stovku svých zaměstnanců. Loni byla Lékárna.cz společně s agenturou HAVAS iniciátorem toho, aby se tento „den pohody“ prosadil i v ČR. Letos pokračuje v jeho podpoře, chce oslovit své zaměstnance a partnery na Chrudimsku (kde sídlí), aby si v této uspěchané době našli čas na sebe, naladili se na pohodu a neztráceli životní drive. Lékárna.cz proto nabídla svým zaměstnancům společný oběd v přírodě a atraktivní tanečně-sportovní program v duchu svého poslání Abyste se cítili dobře.

Letos poprvé se Lékárna.cz premiérově propojila i s místními spolky. „Cítíme se Patrioty Chrudimi, už několik let aktivně podporujeme hlavně sociální služby. Nyní jsme rozšířili záběr a do programu na pohodu jsme zapojili chrudimská taneční a pohybová studia. Vznikl nejen atraktivní program pro zaměstnance i naše hosty, ale těšíme se i na taneční video od dětí z tanečního studia Emotikon,“ shrnul zakladatel Lékárna.cz PharmDr. Vladimír Finsterle.

Premiéru měl v rámci letošního Global Wellness Day i autorský song Pojď se mnou, který se nyní stal neoddělitelnou součástí brandu Lékárna.cz. Motiv Pojď se mnou prezentuje internetovou lékárnu jako průvodce na cestě ke zdraví a pohodě, hudbu si nechala Lékárna.cz vytvořit na míru značce a nechala nahrát profesionály české hudební scény, s textem, který příjemně a s lehkostí vystihuje misi značky.

Den na pohodu v Chrudimi podpořily Míša Čechlovská z tanečního studia UP centrum (zklidňující cvičení na overballech) a Iva Knajfl, která vede taneční a pohybové studio Emotikon (pole dance, aerial hop a fly jóga). Dynamické cvičení na trampolínách vedla trenérka Jarmila Jožáková.

#abystesecitilidobre

Lékárna.cz chce být aktivním podporovatele pohybu a duševní pohody i do budoucna, proto se aktivně hlásí k závazku Abyste se cítili dobře. „I nadále budeme věnovat čas a energii tomu, aby si lidé uvědomili, že je důležité i přirozené o sebe pečovat, cítit se dobře a myslet pozitivně, pěstovat si energii do života. V příštím roce budeme pohodu šířit, máme v plánu zapojit do našeho Dne na pohodu další osobnosti, firmy a organizace na Chrudimsku a Pardubicku,“ uzavírá V. Finsterle.

O Global Wellness Day

Kořeny tohoto svátku duševní a fyzické pohody sahají do roku 2012 a letos se bude slavit na více než desítkách tisíc míst po celém světě ve 170 zemích. Global Wellness Day se slaví ve 170 zemích světa a tento rok již podruhé v ČR. Jde o projekt, který chce oslovit co nejvíce lidí, kteří v této uspěchané době velmi často ztrácejí dobrou náladu a drive do života.

#globalwellnessday #gwd2023 #abystesecitilidobre #Tancuj

O Lékárna.cz:

Lékárna.cz je největší lékárna na českém internetu s více než 20letou historií. Loni získala ocenění Společensky odpovědná firma Pardubického kraje. Nabízí vše pro zdraví počínaje produkty přes informace a služby lékárníků s cílem, aby se její zákazníci cítili dobře. Má široký sortiment přípravků pro zdraví a krásu počínaje léčivými přípravky, vitaminy a doplňky stravy přes kosmetiku, kontaktní čočky, dentální hygienu, zdravé potraviny, diety a sportovní výživu, přístroje pro zdraví, zdravotnické pomůcky, péči o dítě i o seniory. „Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec,“ zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti Pears Health Cyber, která Lékárna.cz provozuje.

Kontakt:

Mgr. Romana Žatecká, romana.zatecka@lekarna.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.