Kivu Consulting, Inc. navázala strategické partnerství se společností Microsoft

Berkeley (USA) 28. března 2023(PROTEXT/PRNewswire) – Desítky let profesionálních služeb, sledování kybernetických hrozeb a dodávání produktů pro redukci kybernetických rizik organizacím všech velikostí kdekoli na světě.

Společnost Kivu Consulting, Inc., přední poskytovatel řešení pro kybernetickou bezpečnost a osvědčený partner pojišťoven a právnických firem, s potěšením oznamuje uzavření strategického partnerství se společností Microsoft. Obě strany se zavázaly spolupracovat a pomáhat organizacím z nejrůznějších odvětví po celém světě v boji proti kybernetické kriminalitě a budování kybernetické odolnosti.

„Kybernetická kriminalita se nikdy nezastaví. Abychom před ní dokázali organizace chránit, musíme spolupracovat, sdružovat talenty, kombinovat zpravodajské informace a spolupracovat s našimi kolegy z veřejného sektoru. Partnerství se společností Microsoft nám umožní spojit naše silné stránky a efektivněji působit ve všech myslitelných oblastech kybernetické bezpečnosti,“ uvedl generální ředitel společnosti Kivu Consulting, Inc. Shane Sims. „Jsme nyní vybaveni k rychlému snižování podnikatelského rizika ze strany neustále se vyvíjejícího náporu kybernetických hrozeb, které se zaměřují na jakoukoli organizaci v jakémkoli odvětví a na jakémkoli kontinentu.“

V rámci tohoto partnerství budou společnosti Microsoft a Kivu spolupracovat na mnoha úrovních při ochraně zákazníků před kybernetickými útoky. Společnost Kivu bude v případě potřeby považovat Microsoft jako první volbu pro své klienty při odstraňování následků útoku, zatímco Microsoft bude pro své klienty, kteří potřebují služby v záležitostech ohledně ransomwaru, považovat jako důvěryhodného partnera právě Kivu.

„Naším posláním je zajistit bezpečný svět, aby naši zákazníci mohli prosperovat. Bezpečnost je týmová hra – a reakce na incidenty je jednou z nejdůležitějších oblastí, kde se špičky oboru musí spojit a spolupracovat,“ uvedla viceprezidentka pro bezpečnostní služby společnosti Microsoft Kelly Bisselová. „Těšíme se, že naše spolupráce se společností Kivu a dalšími partnery pomůže ochránit naše zákazníky proti všem formám kybernetických útoků. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že o jejich potřeby v oblasti reakce na útoky je postaráno a jejich podnikání může nerušeně vzkvétat.“

Noví partneři společně nabídnou řešení kybernetické bezpečnosti založená na softwaru vyvíjeném oběma stranami, desítkách let sledování hrozeb a vztazích s pojišťovnickými, právními a vládními kruhy, které dokážou urychlit vývoj organizací směrem ke kybernetické odolnosti a snížit riziko poškození kybernetickou kriminalitou.

O společnosti Kivu

Kivu je přední globální firma v oblasti kybernetické bezpečnosti založená v roce 2009, která nabízí kompletní soubor bezpečnostních služeb se specializací na forenzní reakce na incidenty a obnovu podnikání po kybernetických útocích, vyjednávání o výkupném a nepřetržitě spravované bezpečnostní operace. Společnost Kivu je důvěryhodným partnerem pojišťovacích, právních a vládních kruhů po celém světě.

Další informace získáte na stránkách KIVUCONSULTING.COM nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@kivuconsulting.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1602232/Kivu_Logo_Logo.jpg

KONTAKT: Hillary Popejoy, marketingová ředitelka, 312 515 5086, hpopejoy@kivuconsulting.com