Jak by mělo vypadat ideální pánské tričko s potiskem?

Jen málokomu z nás chybí ve skříni tričko či mikina s potiskem. Pokud chcete právě o takový další kousek obohatit váš šatník, jste na správné adrese. Poradíme vám, co by takové tričko mělo splňovat, aby udělalo radost vám nebo obdarovanému. Možností je celá řada!

Padnoucí stylem i velikostí

Chystáte se na změnu ve vašem šatníku či chcete udělat radost blízkým? Pokud sáhnete po novém kousku oblečení, který by měl vám nebo obdarovanému dělat radost po dlouhá léta, je třeba zvolit zkrátka a jednoduše takový kousek, který padne dotyčnému na míru. Konkrétně trička jsou stálicemi v našich šatnících, a to ať už v těch pánských, tak v těch dámských. Obvykle po nich saháme den co den a chceme po nich především to, aby nám byly pohodlné. Právě z toho důvodu je nejdůležitější zvolit takový kousek, který svému nositeli padne nejen vzorem, potiskem nebo barvou, ale především i velikostí. Příliš krátká či naopak příliš široká trika jsou totiž všechno, jen ne pohodlnými kousky. I stylem by ale měla trička zapadat do zbytku skříně. Nesmrtelným trendem je tričko s potiskem, které dost možná padne téměř každému šatníku, a i ze zdánlivě obyčejného outfitu vytvoří originální model. V obchodech nebo na internetu narazíte na nepřeberné množství takových kousků – od těch s potiskem loga populárních kapel až po různé nápisy a hesla, ve kterých se dost možná nejeden z nás vidí. Taková trika jsou navíc skvělým způsobem, jak oživit i zdánlivě obyčejný outfit. Pokud ráno oblečete právě takový kousek, není třeba více přemýšlet nad tím, co outfitu dodat. Výrazný, originální a stylový nápis na jednoduchém hladkém podkladě je přesně tím, čeho není ve skříni nikdy dostatek. Společně s basic kousky by tak právě taková trika měla tvořit většinu obsahu našich skříní – outfity se pak kombinují téměř samy a navíc s jejich výběrem nikdy nešlápnete vedle. Pokud to ale stále není to pravé ořechové, existuje způsob, jak nosit modely, ve kterých bude kus vás. Triko podle svých představ si totiž můžete nechat vyrobit.

Tričko s vlastním potiskem jako originální kousek do skříně

Dnešní trh je bohatě nasycený módou všeho druhu, a tak se jen málokdy stane, že by byl problém si v běžných obchodech vybrat padnoucí a mnohdy i kvalitní kousky do našich šatníků. Pokud ale chceme nosit kousky, které nemá nikdo další, musíme zapojit více fantazie. Není žádný problém nosit přesně to, co si sami navrhneme. Pokud tak máte oblíbené motto, kterým se snažíte v životě řídit či jste fanouškem čehokoliv, co chcete nosit na tričku, nechte si vyrobit přesně takové, které vyjádří váš postoj! Takové pánské tričko s potiskem může být i skvělým dárkem pro tatínka, kolegu či kamaráda. Na triku pak mohou nosit zhmotnělé společné zážitky, citáty nebo obrazce, které vás s obdarovaným jakýmkoliv způsobem pojí. Věřte, že takový dárek zajisté udělá radost a tričko se nestane kouskem, který by ležel na dně skříně. Zapojte se tak do procesu výroby a mějte z oblečení možná ještě větší radost!