Hisense udává směr v inovacích laserových televizorů pro zelenější svět

Čching-tao (Čína) 28. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Ve světě, kde jsou technologie a životní styl neoddělitelně propojeny, se náš zážitek ze zábavy vyvíjí společně s novými trendy v oblasti televizních technologií. V čele této transformace stojí společnost Hisense, jednička ve vývoji laserových televizorů, která přináší vyšší kvalitu, divácký komfort a strhující filmové zážitky, aniž by slevila z požadavků na udržitelnost.

Evoluce laserových televizorů Hisense

Společnost Hisense se již od svého vzniku zaměřuje na inovace. V roce 2014 představila první 100palcový laserový televizor na světě, který se stal významným milníkem pro celý zábavní průmysl. Také její nejnovější přírůstek, laserový televizor 8k Laser TV, je dalším příkladem jejího odhodlání hbitě reagovat na globální poptávku po špičkových diváckých zážitcích za stálého posouvání hranic oboru.

Silná pozice na globálním trhu

Podle zprávy agentury pro výzkum trhu Omdia z roku 2022 patří Hisense mezi lídry na celosvětovém trhu v podílech na objemu a tržbách, což je jasným důkazem jejího ohlasu u spotřebitelů po celém světě. Příkladem za všechny může být její laserový televizor L9H, který nabízí technologie Dolby Vision a Dolby Atmos, splňuje a překračuje specifikace barev BT.2020 a přináší divákům zdokonalený, naprosto strhující audiovizuální zážitek.

Zrakový komfort a příjemnější sledování

Technologie laserových televizorů Hisense je vyvíjena s ohledem na pohodlí diváků. Televizor L9 Laser TV tak například pomáhá snižovat riziko namáhání zraku. Jeho vylepšené parametry umocňují divácký zážitek a ztělesňují holistický přístup společnosti Hisense k inovacím, který upřednostňuje komfort a pohodu diváků společně s technologickým vývojem.

Závazek udržitelnosti společnosti Hisense

Nedílnou součástí inovační cesty společnosti Hisense jsou ekologické aspekty. Také televizor L9 s mírou recyklace 92 % dokazuje soulad společnosti s globálními cíli udržitelnosti pro zelenější svět. Důraz je kladen i na energetickou účinnost – připomeňme, že laserové televizory vykazují nižší spotřebu energie než ekvivalentní LCD televizory.

Uznání v oboru a budoucí perspektivy

S pokračujícím vývojem televizního prostředí se očekává integrace pokročilých a udržitelných technologií. Klíčovým přispěvatelem v tomto procesu nepřetržitých inovací by se pak měla stát právě společnost Hisense.

Pokrok v technologii laserových televizorů, za kterým stojí společnosti jako Hisense, není jen otázkou lepší kvality obrazu a pohlcujících zážitků – signalizuje také posun směrem k energeticky účinnějším a udržitelnějším řešením.

Moderní éru televizní technologie tak nejlépe charakterizuje spojení inovací, kvality a udržitelnosti. A ačkoli se dráha tohoto jejího vývoje teprve utváří, jedna věc je jistá: společnost Hisense v něm bude i nadále klíčovým aktérem utvářejícím budoucnost domácí zábavy na celém světě s důrazem na vynikající kvalitu, inovace a udržitelnost.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2259326/2.jpg

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2259325/1.jpg

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/2007399/Hisense_Logo.jpg

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.