Gorenje je oficiálním partnerem EHF EURO 2024 mužů

Praha 12. prosince 2023 (PROTEXT) – Blížící se začátek nového roku rozhodně nebude nudný. O skutečný soutěžní adrenalin se totiž postará mistrovství Evropy v házené mužů – Men’s EHF EURO 2024. Čtyřiadvacítka nejlepších národních týmů se utká od 10. do 28. ledna 2024 v šesti německých městech v boji o nejcennější evropskou trofej. Dosud se ji podařilo získat pouze týmům ze šesti zemí. Dokáže nás letos někdo překvapit?

To nejlepší, co může házená nabídnout

Od 10. do 28. ledna 2024 budou všechny oči upřeny na mistrovství Evropy v házené mužů 2024, které se uskuteční v Německu. Před nejlepšími evropskými týmy se tak otevře nová šance získat evropskou korunu, na kterou je těžké dosáhnout kvůli nesporně vysoké kvalitě mnoha týmů, silné konkurenci a spoustě výjimečných hráčů. Od roku 1994, kdy se uskutečnil vůbec první evropský šampionát, získalo titul pouze šest různých národů: Švédsko, Francie, Španělsko, Dánsko, Německo a Rusko.

Může se někdo přiblížit Švédsku?

EFH EURO 2024 je 16. ročníkem turnaje a teprve třetím, na kterém se představí 24 národních evropských házenkářských týmů. Patří mezi ně Švédsko s bilancí pěti evropských trofejí (1994, 1998, 2000, 2002 a 2022), Francie se třemi, Španělsko, Dánsko a Německo se dvěma tituly a Rusko jedním. Ve hře je ale mnoho fantastických týmů, které by se také mohly ucházet o trůn. Dobře nakročeno mají i čeští házenkáři. Můžeme tedy očekávat další skvělý turnaj. Gorenje se k této vrcholné sportovní akci připojuje již počtvrté v řadě.

Je to všechno o dokonalosti ve vašich rukou

Gorenje je značka, která je s házenou spojená již mnoho let – tím, že podporuje hru na jedné straně a fanoušky na straně druhé. Pokud je na šampionátu vše v rukou házenkářů, Gorenje se stará o to, aby si u vás doma mohly ruce odpočinout. Pokročilé, moderní a efektivní domácí spotřebiče s intuitivním řešením se postarají o všechnu práci pouhým dotykem. Vlastně SE TO udělá samo, a s dokonalými výsledky. Vy budete mít čas si užít fandění svému oblíbenému národnímu týmu a doufat, že bude hrát stejně dokonale.

O sponzorství EHF EURO 2024 mužů

Gorenje je spojeno se špičkovou házenou již od roku 2017. Svůj závazek ke sportu, a to nejen k házené, významně posiluje jako člen skupiny Hisense Europe, jež je oficiálním partnerem mužského EHF EURO 2024. Před mužským EHF EURO 2024 bylo Gorenje sponzorem evropského šampionátu mužů také v letech 2018, 2020 a 2022. Angažovanost nyní rozšiřuje i na ženskou házenou, a to formou prvního sponzorství ženského EHF EURO 2024. Kromě toho Gorenje již oznámilo podporu házené žen a mužů EHF EURO v roce 2026.

O EHF EURO 2024 mužů

EHF EURO 2024 mužů se bude hrát v Německu od 10. do 28. ledna. Je to poprvé, co Německo hostí stěžejní akci národního týmu Evropské házenkářské federace a poprvé, kdy se mistrovství Evropy s 24 týmy hraje v jedné zemi. Již úvodní den může přinést překvapení v podobě světového rekordu. První zápasy se odehrají v Düsseldorfu v obří MERKUR Spiel-Arena s kapacitou 50.000 diváků, což bude historicky nejpočetnější publikum na házenkářském utkání.Následně budou Berlín, Mannheim a Mnichov hostit šest skupin předkola.Hlavní kola se odehrají v Hamburku a Kolíně nad Rýnem. Poslední víkend soutěže bude hostit kolínská LANXESS arena.

O domácích spotřebičích Gorenje

Gorenje je zavedená evropská značka domácích spotřebičů s více než 70letou tradicí. Vývojem a výrobou moderních, kvalitních, spolehlivých a energeticky účinných domácích spotřebičů Gorenje řeší každodenní problémy a navrhuje pro ně jednoduchá řešení. Hlavním příslibem značky je „jednodušší život“; proto značka směřuje veškeré úsilí do vývoje intuitivních technologií, kterou může snadno používat každý. Stačí přitom pouhý dotyk – a SE TO udělá. Jako mávnutím kouzelného proutku.

Více informací: cz.gorenje.com, sk.gorenje.com

Fotogalerie: https://1drv.ms/f/s!AlDUuB6kZhh4-EKXkhHOGQnxuwSo?e=yQC1Nj

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.