Fascinující oznámení společnosti Yadea na veletrhu EICMA 2023: co můžeme očekávat

Milán (Itálie) 1. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Yadea, světový lídr v oblasti elektrických jednostopých vozidel, dokončuje přípravy na veletrh EICMA 2023, přední světovou výstavu motocyklů, která se koná v období od 7. do 12. listopadu. Společnost Yadea se tohoto veletrhu zúčastní již pošesté. Letošní ročník je pro společnost Yadea významným milníkem, ať už díky chystaným pozoruhodným produktům a inovativním technologiím, nebo díky letošním rozsáhlým výstavním prostorám. Na úvodní den veletrhu EICMA tato společnost plánuje dlouho očekávané oznámení jejich nejnovějšího produktu s revolučními technologiemi. Oznámení je naplánováno na 15:45.

Alternativní technologie pro udržitelnou dopravu se na veletrhu zcela nepochybně v centru veškerého dění. Společnost Yadea se na veletrh EICMA poprvé vydala v roce 2015, kdy byly elektrické motocykly považovány za celosvětovou raritu. Díky svým více než dvacetiletým zkušenostem v oblasti elektrických jednostopých vozidel se společnosti Yadea daří již šest let po sobě držet na prestižním prvním místě žebříčků celosvětového ročního prodeje. Prodej elektrických jednostopých vozidel v roce 2022 dosáhl hodnoty 14,01 milionu prodaných kusů.

Pozoruhodný růst společnosti Yadea lze přičíst nejen jejím znalostem v tomto oboru a rozsáhlým zkušenostem, ale také neochvějnému odhodlání nabízet zákazníkům technologické inovace. Na každém ročníku veletrhu EICMA společnost Yadea představuje nové produkty i špičkové technologie, aby tak podtrhla své odhodlání přeměňovat sliby v realitu a demonstrovat rychlé tempo svých technologických inovací. V roce 2022 společnost Yadea zvýšila výdaje na výzkum a vývoj meziročně o 31,1 %. V současné době se může pochlubit celkem šesti technologickými výzkumnými a vývojovými centry, jedním národním centrem průmyslového designu a dvěma národními laboratořemi CNAS, ve kterých zaměstnává více než 1000 odborníků na výzkum a vývoj, zodpovědných za více než 1800 patentů, které tato společnost vlastní. Společnost Yadea se aktivně věnuje inovacím a základním technologiím v oblasti elektrických vozidel, dbá na přísné dodržování mezinárodních bezpečnostních a kvalitativních norem a poskytuje světu špičková ekologická řešení pro oblast e-mobility.

I letos společnost Yadea na veletrh přichází s netrpělivě očekávaným produktem. Rouška tajemství bude nicméně poodhalena až během samotného slavnostního oznámení nového produktu, které se uskuteční 7. listopadu. Přesto je předem jasné, že nový výrobek bude ztělesněním špičkového výkonu, nejmodernějších technologií a vysoké úrovně inteligence. Na loňském veletrhu EICMA představila společnost Yadea motocykl KEENESS VFD, který nabízí výkon srovnatelný s motocykly s benzínovým motorem o objemu 125 cm3. Co bude tedy oznámeno letos a jaké přelomové novinky pro nás nová nabídka chystá? Chcete-li znát na tyto otázky odpovědi, zúčastněte se zahajovací konference.

Na působivé výstavní ploše 800 m2 představí společnost Yadea také motocykly řady KEENESS se zcela novým designem, stejně jako i rozsáhlou řadou produktů, zohledňujících velice zásadním způsobem konkrétní potřeby uživatelů, včetně vysoce výkonných e-motocyklů, e-mopedů, e-skútrů, e-biků a e-tříkolek. Připojte se k nám na stánku E52 v hale 18 a vyrazte se společností Yadea na vzrušující cestu budoucností ekologické mobility!

Kontakt pro PR: media@yadea.com

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2257137/image_1.jpg

 

PROTEXT