Eviden zve programátory a vývojáře na konferenci PragVue

Praha 4. června 2024 (PROTEXT) – Akce představí javascriptový framework Vue.js z různých pohledů i v případových studiích

V úterý 17. září 2024 se v Praze v prostorech Cinema City – Nový Smíchov uskuteční celodenní konference PragVue zaměřená na javascriptový framework Vue.js. Konferenci pořádá společnost Eviden a jejím cílem je prezentovat Vue.js jako moderní a flexibilní programátorský nástroj. Zváni jsou vývojáři, programátoři a všichni, co se zajímají o JavaScript a podobné technologie.

„Přestože je Vue.js méně používaným frontendovým řešením než dominantní React, vidíme v něm velký potenciál z hlediska flexibility. Oproti starším nástrojům přináší řadu inovativních řešení, dá se využít pro drobné úpravy i komplexní aplikace. Díky své jednoduchosti je navíc vhodný i pro programátorské nováčky. To vše chceme na konferenci ukázat zájemcům z řad začínajících i pokročilých vývojářů. Chystáme pro ně příjemné přátelské setkání, kde se dozví něco nového a zároveň se potkají s odborníky z praxe, třeba i u dobrého jídla a pití,“ shrnuje Alois Sečkár, iniciátor a pořadatel konference ze společnosti Eviden.

Mezi mluvčími konference jsou například Daniel Roe, vedoucí core týmu nástroje Nuxt, webový inženýr a konzultant Alexander Lichter, ambasador Vue.js komunity Konstantin Bifert nebo Alois Sečkár, vývojář ze společnosti Eviden. Konference PragVue proběhne v angličtině a zúčastní se jí tak i zájemci ze zahraničí.

Program z různých úhlů pohledu představí svět Vue.js. Ukáže mimo jiné jednoduchost, díky které je možné vytvořit a zprovoznit funkční aplikaci v pouhých 15 minutách. Dále nabídne náhled do navazujícího ekosystému nástrojů a knihoven, včetně nadstavby Nuxt, díky které lze spojit vývoj frontendu a backendu do jednoho projektu. Účastníci se mohou těšit i na demoverze projektů a inspirativní případové studie.

Early bird cena vstupného do konce června 2024 je 149 € (cca 3 700 Kč), poté budou vstupenky k dostání za 179 € (cca 4 430 Kč). Registrace probíhají na webu www.pragvue.com. Kapacita je omezena na 300 lidí.

Základní informace:

PragVue

17. září 2024 9:00-16:00

Cinema City – Nový Smíchov, Praha

Vstupné: 149 € do konce června / 179 € od začátku července (občerstvení v ceně)

Více na: www.pragvue.com

 

Zdroj: Madison Public Affairs