Elektronika nebo rekonstrukce bytu – schází vám už jen pár tisíc a potřebujete je do výplaty vykrýt?

Praha 29. srpna 2022 (PROTEXT) – Speciální nabídka bezpečné půjčky s 0% úročením během prvních 30 dnů je určena novým zákazníkům a lze žádat on-line 500 Kč až 30 tisíc Kč. Do 15 minut pak mohou být k dispozici. Jak na to?

Movinero (dříve Viva Credit), specialista na krátkodobé půjčky a držitel licence udělené ČNB (Viva Credit s.r.o.), přišlo se speciální nabídkou pro nové zákazníky úročení 0% během prvních 30 dní. Jde tak o skvělou možnost, jak bezpečně vykrýt krátkodobý nedostatek, pokud zrovna nutně zákazník potřebuje např. koupit pračku nebo dokončit rekonstrukci bytu. Jak to celé funguje?

Chybějící finanční prostředky před výplatou si lze krátkodobě a bezpečně zajistit. Pro nové zákazníky platí nyní navíc nabídka 0% úroku během prvních 30 dní. Zažádat o tuto nabídku mohou přímo on-line, a to o částku v limitu mezi 500 Kč a 30 tisíci Kč. Po bezpečném prověření úvěruschopnosti mohou mít prostředky do 15 minut k dispozici.

Není také novinkou, že v aktuálním období jakékoliv zboží zdražuje rychlým tempem. Čekání na nashromáždění dostatečných finanční prostředků pro nákup ledničky, vybavení bytu, telefonu či na rekonstrukci koupelny by vše tak prodražilo o tisíce korun. To vše se dá uspořit, pokud by se zakoupilo zboží či materiál co nejdříve.

Během prvních 30 dní s úrokem 0 %, žádá se on-line

Movinero (dříve značka Viva Credit) přišla se speciální nabídkou krátkodobého spotřebitelského úvěru pro nové zákazníky s úročením 0% během prvních 30 dní. Zažádat o tuto nabídku mohou přímo on-line, a to o jakoukoliv částku od 500 Kč až do 30 tisíc Kč. Po bezpečném prověření úvěruschopnosti mohou mít prostředky do 15 minut k dispozici. Do 30 dní tedy zaplatí 0% úrok a jen vypůjčenou jistinu.

Jde tak o skvělou možnost, jak bezpečně vykrýt krátkodobý nedostatek, pokud zrovna nutně zákazník potřebuje např. koupit pračku nebo dokončit rekonstrukci bytu.

Velkou výhodou této půjčky je především rychlost, možnost žádat on-line, transparentnost (vše je vždy a dopředu jasně vypsáno), a bezstarostnost (Movinero si vše v den splatnosti strhne samo). Primárním účelem je rychlé a krátkodobé vypůjčení a zase splacení prostředků.

Předčasné splacení bez poplatků!

Půjčku mohou zákazníci splatit předčasně, neplatí žádné sankce či další poplatky. Zároveň jsou jim účtovány pouze úroky do dne předčasného splacení. Movinero (dříve značka Viva Credit) v souladu s kodexem zodpovědného půjčování doporučuje zaplatit půjčku, co nejdříve to lze. Tímto nevzniknou klientům žádné další úroky navíc a celkové náklady se sníží.

Jak krátkodobé půjčky Movinero fungují? On-line a do 15 minut

Vše je on-line a k dispozici žadatelům, jež splní podmínky (https://viva-credit.cz/faq). Po vyplnění žádosti on-line a bezpečném prověření úvěruschopnosti (detailněji na https://viva-credit.cz/jak-to-funguje) získá žadatel úvěrový limit, z něho může využít tolik, kolik uzná za vhodné. Úročí se (po zmíněném bezúročném období) pouze vyčerpané prostředky, nikoliv celý limit.

Více informací naleznete prosím na www.viva-credit.cz.

Reprezentativní příklad

U krátkodobé půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč. RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.

O značce Movinero

Společnost Viva Credit s.r.o. (Movinero, dříve značka Viva Credit) je nebankovním poskytovatelem spotřebitelských úvěrů v České republice. Přináší tak široké veřejnosti nebankovní půjčky šité na míru. Uspokojila již sto tisíc klientů a získala si známku kvalitního poskytovatele.

Veškeré aktivity provozuje pod striktní regulací České národní banky a v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru 257/2016 Sb. Viva Credit s.r.o. je držitelem licence udělené Českou národní bankou.

Movinero se orientuje při poskytování spotřebitelských úvěrů především na čtyři parametry: Je to rychlost vyřízení, kdy lze požádat on-line a získat tak půjčku do 15 minut od schválení žádosti. Je to také flexibilita, tedy lze si vybrat přesně tolik peněz, kolik zákazník potřebuje. Také cílí na transparentnost, díky čemuž je žadatel od samotného začátku je seznáme s tím, kolik za půjčené peníze zaplatí, což dokazují i přehledné smluvní podmínky. Movinero (Viva Credit s.r.o.) nabízí možnost předčasného splacení, a to kdykoliv, bez sankcí a či dalších poplatků. Bezpečnost a ochrana osobních údajů jsou v tomto směru na prvním místě.

Pro více informací se můžete obrátit na zákaznické centrum 284 093 574 a klientský servis: dotazy@viva-credit.cz.