E-mailový klient eM Client přichází s mobilní aplikací

Praha 26. března 2024 (PROTEXT/BusinessWire) – eM Client je e-mailový klient, který za 18 let své existence dospěl do podoby oblíbeného a efektivního nástroje pro správu (nejen) e-mailové komunikace pro Windows a macOS. Nyní přichází s mobilní verzí pro iOS a Android, která slibuje možnosti, které nebyly v tomto rozsahu v mobilních aplikacích doposud k dispozici. Mobilní aplikace totiž v oblasti e-mailové komunikace nabízí srovnatelnou funkcionalitu a podporu služeb se svým desktopovým bratříčkem. Mobilní eM Client je tak možné použít prakticky s jakýmkoliv poskytovatelem e-mailových služeb a jakoukoliv běžně používanou technologií (IMAP, POP3, Exchange).

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20240326896563/cs/

V aplikaci naleznete pokročilé funkce jako štítky, šablony, podpisy, funkci rychlý text pro vkládání předdefinovaných krátkých textů, dále pak funkci odložení zprávy na později nebo sledování odpovědí. Samozřejmostí je podpora konverzací, globálních a oblíbených složek a pokročilé vyhledávání. Mezi oblíbené funkce také patří okamžitý překlad příchozích zpráv. Mobilní eM Client plně podporuje push notifikace, takže uživatelé se o nově příchozích zprávách vždy dozvědí okamžitě. eM Client pro iOS a Android se také velmi soustředí na bezpečnost a ochranu soukromí. Mimo kompletní podpory nejnovějších bezpečnostních mechanismů nabízí pokročilou ochranu před phishingem a sledováním pomocí sledovacích pixelů. Mobilní eM Client také nabízí nejširší podporu šifrování e-mailů mezi mobilními aplikacemi. Jako jediný na trhu zvládá PGP i S/MIME šifrování, včetně služeb pro stažení certifikátů a veřejných klíčů z online adresářů jako eM Keybook, keys.openPGP.com nebo Proton. Šifrování lze velmi snadno nastavit přímo v aplikaci.

To vše je zabaleno v uživatelském rozhraní, které je snadno pochopitelné a vizuálně i funkčně konzistentní s desktopovou aplikací. Stejně jako na desktopu je možné si aplikaci přizpůsobit do nejmenších podrobností. Třešničkou na dortu je pak ultrarychlá migrace veškerých účtů a nastavení pomocí QR kódu.

První vydání obsahuje podporu e-mailů, v nejbližších týdnech po vydání pak do aplikace přibude podpora správy kalendářů, kontaktů, úkolů a poznámek, tedy funkcí, na které jsou uživatelé zvyklí z desktopové aplikace.

O společnosti eM Client

eM Client (www.emclient.com) byl založen v roce 2006 s jasným cílem: vývoj moderního e-mailového klienta, který bude vždy kompatibilní s nejnovějšími technologiemi a bude podporovat všechny významné e-mailové poskytovatele. eM Client v sobě kombinuje širokou funkcionalitu s moderním a intuitivním rozhraním. Jeho kvality, včetně profesionální podpory, oceňuje více než 1,500.000 uživatelů a společností po celém světě.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240326896563/cs/

 

Kontakt:

emclient@schwartzpr.de

 

Zdroj: eM Client