CONTEG slaví úspěchy ve Francii. Má zakázku i ve Versailles

Praha 27. května 2024 (PROTEXT) – Společnost CONTEG získává ve Francii stále větší prostor. V zemi s téměř 68 miliony obyvatel se jí daří přesvědčit další zákazníky o tom, že komplexní řešení pro datacentra, která dodává na klíč, mají špičkovou kvalitu. CONTEG tak ve Francii stojí za dodávkami produktů např. pro DHL v Paříži, či pro ministerstva financí či spravedlnosti.

„Patříme mezi pět největších dodavatelů komplexních řešení datových center ve Francii. Od roku 2016, kdy jsme vstoupili na francouzský trh, jsme si dokázali vydobýt respekt našich konkurentů a uznání našich zákazníků,“ říká ředitel CONTEG France Jean Rodrigues s tím, že kořeny CONTEG Group jsou v České republice.

CONTEG se umí flexibilně přizpůsobit přání francouzských zákazníků. „Disponujeme vlastním skladem ve Francii, dokážeme tak rychle reagovat na přání zákazníků. K dispozici mají technickou podporu ve francouzštině. Můžeme jim také nabídnout velmi dobrý poměr cena/výkon ve srovnání s konkurencí,“ říká Rodrigues.

V týmu přibližně deseti lidí umí CONTEG France realizovat v zemi galského kohouta stěžejní produkty. Důkazem toho je i dodávka datových center pro DHL Paris či pro ministerstva financí i vnitra. CONTEG stojí také za projektem pro slavný Chateau Versailles.

CONTEG se v posledních letech i díky koupi společnosti RETEX ve Španělsku v roce 2022 stále více zaměřuje na byznys v evropských zemích s románskými jazyky, kterými jsou Francie, Španělsko a Itálie. „Francie je pro nás perspektivní trh, kde vidíme prostor pro další růst. Z reakcí našich zákazníků víme, že jim můžeme garantovat nejvyšší kvalitu vedoucí k jejich spokojenosti,“ uzavírá Jean Rodrigues ze společnosti CONTEG.

 

CONTEG:

Společnost CONTEG je ryze česká výrobní firma, která byla založena v roce 1998 a dlouhodobě patří mezi přední evropské výrobce komplexních řešení v oblasti datových center, telekomunikací a průmyslu. Spoléhá se na špičkový tým více než 500 odborníků. Jako jeden z mála výrobců v regionu EMEA pokrývá kompletní portfolio jak v oblasti IT rozvaděčů a komplexních řešení pro datová centra, tak i v oblasti průmyslových rozvaděčů a jejich aplikací. Globální obchodní a technické zázemí, včetně vlastní testovací laboratoře a výrobních závodů s nejmodernějšími technologiemi, umožňují společnosti efektivně dodávat své výrobky jak malým a středním firmám, průmyslovým podnikům, tak i globálním technologickým gigantům, jako je Tesla nebo Amazon. Své výrobky CONTEG exportuje do 70 zemí světa na 3 kontinentech. Společnost CONTEG čerpá ze silného zázemí byznysového a inovačního zázemí průmyslové skupiny CONTEG Group, do které patří dalších 8 společností. Skupina disponuje výrobními závody v Pelhřimově, Příbrami a také ve španělské Barceloně.