Bybit Web3 představuje NFT Pro: Měníme pravidla otevřenosti v NFT

Dubaj (SAE) 12. ledna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Bybit, třetí největší kryptoměnová burza na světě dle objemu, s potěšením představuje jménem své divize Web3 revoluční platformu NFT Pro, díky níž je vzrušující svět NFT dostupný a výnosný pro každého. Platforma NFT Pro, která disponuje jednou z největších a nejrozmanitějších sbírek na světě, zjednodušuje objevování světa NFT a pomáhá uživatelům snadno se zorientovat v proměnlivém ekosystému Web3.

„Je nám nesmírným potěšením představit NFT Pro jako základní kámen našeho poslání – změnit definici otevřenosti Web3,“ vysvětluje spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit Ben Zhou. „Web3 by měl být místem podpory, ne výlučnosti. NFT Pro vítá všechny – od zkušených sběratelů až po zvědavé nováčky – a zve je, aby se k nám připojili při utváření budoucnosti, v níž může kousek metaverza vlastnit každý.“

Most mezi Web2 a Web3

NFT Pro vytváří most mezi Web2 a Web3 a s otevřenou náručí vítá nové kolegy z tradičního webu. Uživatelé zde získají prostřednictvím specializovaných značkových obchodů NFT a exkluzivních sérií unikátní brzký přístup k NFT světové úrovně, vytvářeným ve spolupráci s hudebníky, umělci, sportovci a kulturními ikonami celého světa. Tento most tak otevírá přístup do světa Web3 nejen fanouškům a sběratelům NFT, ale seznamuje s ním i vyhlášené osobnosti.

Revoluční funkce pro lákavější sbírání a obchodování s NFT:

1. Vylepšená likvidita díky integraci více platforem

NFT Pro se dokonale integruje s různými tržišti NFT a umožňuje tak nakupovat NFT přímo v rámci platformy. Provádí a podporuje také souběžně zadané objednávky na více platformách, čímž zajišťuje našim uživatelům náskok na dynamickém trhu s NFT.

2. Optimalizovaná uživatelská zkušenost s rychlými transakcemi

Poznejte rychlost transakcí, jaká tu dosud nebyla: NFT Pro nastavuje pro platformy NFT zcela nový standard. K bezproblémovému, efektivnímu a plynulejšímu obchodování na NFT Pro přispívají optimalizace objemu lokálních dat.

3. Výhodné obchodování, nižší poplatky, rychlejší transakce

Další novinkou Bybit NFT Pro je inteligentní výběr pro porovnávání trhů. Díky konkurenceschopnějším poplatkům a vyšší rychlosti transakcí je obchodování výhodnější a efektivnější zároveň.

4. Rychlé uvádění oblíbených NFT aktiv

NFT Pro se může pochlubit širokou škálou vyhledávaných aktiv NFT, včetně renomovaných a trendujících ETH projektů. V této oblasti překonává svou rychlostí většinu konkurentů. Pozoruhodným výkonem je také synchronizace a spuštění nových aktiv na platformě během jediné minuty.

5. Odměna za účast pro každého NFT nadšence

NFT Pro podporuje aktivní účast svých uživatelů udílením bodů za každý nákup a obchod NFT. S těmito body lze získat přístup k zajímavým výherním fondům a exkluzivním NFT, což přidává do sběratelství a obchodování s NFT další zábavnou a motivující vrstvu. Program odměn roste společně s platformou a pravidelně představuje nové nabídky, jako jsou tokeny nebo NFT.

Ať už jste zkušený sběratel NFT, nebo s dobrodružstvím na Web3 teprve začínáte, NFT Pro od společnosti Bybit je vaším klíčem k nekonečným možnostem ve světě Web3. Bybit Web3 se zakládá na důvěře a spolehlivosti a důsledně chrání bezpečnost uživatelů robustními ochrannými mechanismy, díky nimž jsou vaše cenné NFT stále pod kontrolou.

#Bybit #BybitWeb3 #TheCryptoArk

O Bybit Web3

Bybit Web3 redefinuje otevřenost v decentralizovaném světě a vytváří jednodušší, otevřený a rovný ekosystém pro všechny. S naší stále rostoucí komunitou (čítající přes 800.000 uživatelů peněženek a více než 10 velkých ekosystémových partnerů) vytváříme na blockchainu prostor pro tvůrce, kreativce a partnery a zveme nejen stávající nadšence do krypta, ale i ty, kteří se s ním chtějí teprve seznámit.

Bybit Web3 poskytuje komplexní sadu Web3 produktů navržených tak, aby umožnily co nejotevřenější a nejjednodušší přístup k Web3 aktivům, jejich výměnu, shromažďování a rozšiřování. Naše peněženky, tržiště a platformy stojí na zabezpečení a odborných znalostech, které řadí Bybit mezi tři nejlepší světové kryptoburzy s důvěrou 20 milionů uživatelů po celém světě.

Staňte se součástí revoluce a otevřete bránu ke své Web3 budoucnosti s Bybit!

O společnosti Bybit

Bybit je kryptoměnová burza s 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018 a patří mezi tři největší burzy na světě dle objemu. Nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů poháru konstruktérů i jezdců Formule 1.

Další podrobnosti o společnosti Bybit najdete na stránkách Bybit Press.

S dotazy médií se můžete obrátit na adresu media@bybit.com

Další informace najdete na adrese https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím: komunit a sociálních sítí společnosti Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

 

PROTEXT