Bybit vede zelenou revoluci s hvězdným debutem blockchainu 5ire na trhu

Dubaj (SAE) 8. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Bybit, podle objemu třetí největší kryptoměnová burza na světě, s hrdostí oznamuje úspěšné uvedení inovativního blockchainového projektu s názvem 5ire, který spojuje udržitelnost se špičkovou technologií.

Token $5IRE, který představuje monumentální posun v ekologických blockchainových řešeních, zaznamenal pozoruhodný výkon a v době psaní tohoto článku jeho hodnota vzrostla na pětinásobek, přičemž trajektorie jeho růstu vypadá velmi slibně.

„Integrace řešení 5ire ve společnosti Bybit není jen úspěšným příběhem o návratnosti investic; je to skok vpřed v evoluci blockchainu směrem k udržitelnosti,“ prohlásil Ben Zhou, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit. „Toto řešení posiluje náš závazek podporovat nejen technologicky vyspělé, ale také eticky podložené projekty.“

Řešení 5ire se stalo průkopníkem a je první blockchainovou platformou kompatibilní s EVM na první vrstvě, která je v souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN. Udržitelný model prokazování podílů podtrhuje závazek společnosti snižovat dopad blockchainové technologie na životní prostředí.

Značka 5ire, která je jako rychle rostoucí indický jednorožec, vytyčuje směr pro udržitelnou blockchainovou budoucnost a přizpůsobuje se globálním iniciativám a vládním partnerstvím. Například partnerství s různými vládními orgány, jako je policie v Muzaffarnagaru, policejní oddělení v Nebrasce a ministerstvo zemědělství v Nigérii.

Řešení 5ire bylo spuštěno na platformě Bybit Launchpad – průkopnické platformě pro uvádění tokenů na trh, která investorům nabízí exkluzivní příležitost včasného přístupu k novým a předem kótovaným tokenům ze slibných projektů, jež jsou dostupné přímo na platformě Bybit. Aby se investoři mohli zapojit, věnují na každý nový projekt určité množství Mantle (MNT) nebo Tether (USDT), což vede k získání nových tokenů.

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Bybit je kryptoměnová burza s 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018. Nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů mezi konstruktéry a jezdci Formule 1.

Pro více informací navštivte Bybit Press.

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com

Další informace najdete na stránce https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím: komunit a sociálních sítí Bybit:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg