Bybit přidává do svých spotových a derivátových platforem token Jupiter (JUP)

Dubaj (SAE) 28. ledna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Bybit, podle objemu třetí největší burza kryptoměn na světě, uvede na trh JUP, nativní token průkopnického agregátoru likvidity v síti Solana s označením Jupiter. Token JUP, který si odbude svůj debut na spotové i derivátové platformě 31. ledna, bude hrát zásadní roli v řízení budoucí DAO Jupiter, která by se měla stát průkopnickým modelem decentralizovaného řízení.

Bybit je trojkou mezi světovými burzami kryptoměn, pokud jde o spotové obchodování a obchodování s deriváty, a také pokud jde o návštěvnost webu, takže je ideálním místem pro jedno z nejočekávanějších uvedení tokenů na trh na poli kryptoměn. Token JUP bude uveden na trh s jednou z nejhlubších likvidit v oblasti kryptoměn, což umožní přirozené určování ceny.

Oficiální uvedení na burzu Bybit je plánováno na 31. ledna 2024 v 15:00 UTC a uživatelé budou moci vybírat JUP od 1. února 2024, 10:00 UTC. Spot bude spuštěn jako první, zatímco smlouva na dobu neurčitou přijde na řadu o hodinu později.

„Projekt a tým stojící za tokenem Jupiteu jsme podrobili rozsáhlé hloubkové kontrole, stejně jako každý projekt uvedený na burze Bybit,“ prohlásil Ben Zhou, spoluzakladatel a generální ředitel. „Úctyhodná manipulace s 65 % objemu DEX burzy Solana ze strany projektu Jupiter vypovídá o jeho potenciálu. Věříme, že JUP poskytne našim uživatelům nové možnosti v dynamickém světě DeFi.“

Projekt Jupiter, který zpracovává většinu objemu decentralizované burzy Solana, je od svého spuštění v říjnu 2021 klíčovým hráčem v oblasti DeFi. Jako první agregátor swapů v řetězci Solana přinesl Jupiter revoluci v transakcích DeFi, protože nabízí minimální skluz a rychlejší provedení zásluhou jedinečného směrování napříč více DEX.

Uvedení tokenu JUP a doprovodný komunitní výsadek následuje po sérii úspěšných výsadků v rámci ekosystému Solana, které přispěly ke vzrůstajícímu trendu na konci roku 2023.

Očekává se, že kótování JUP na burze Bybiu přitáhne značnou pozornost jak stávajících nadšenců burzy Solana, tak nových investorů, kteří hledají diverzifikovaná kryptografická portfolia.

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Bybit je kryptoměnová burza s 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018 a patří mezi tři největší burzy na světě dle objemu. Nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů mezi konstruktéry a jezdci Formule 1.

Pro více informací navštivte tiskové centrum Bybit Press.

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com.

Další informace naleznete na adrese: https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím komunit a sociálních sítí Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg