Bybit představuje svou vizi pro Web3: Průkopníkem jednoduchosti, otevřenosti a spravedlnosti v decentralizovaném ekosystému

Dubaj (SAE) 10. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Bybit, třetí největší krypto burza na světě podle objemu, dnes u příležitosti svého 5. výročí představila svou pokrokovou vizi pro Web3, jejímž cílem je vytvořit jednodušší, otevřený ekosystém spravedlivý ke všem.

„Naše vize Web3 je rozšířením našeho předsevzetí stát se ‚kryptoarchou‘ (the Crypto Ark), která chrání aktiva uživatelů a bezproblémově je integruje do světa kryptoměn. Vytvořením decentralizovaného ekosystému, který je jednodušší, otevřený a rovný pro všechny, chceme pomoci více uživatelům přejít z Web2 do Web3,“ řekl spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bybit Ben Zhou.

Mise a hodnoty společnosti Bybit pro Web3: Nové pojetí otevřenosti

Jádrem vize Bybit pro Web3 je důraz na otevřenost. Společnost chce být otevřená všem tvůrcům, autorům a partnerům v oblasti blockchainu. Vyjádřením této hodnoty je závazek spolupracovat, inovovat a zkoumat bok po boku s komunitou a partnery pro vybudování prostředí, v němž poskytuje technologie blockchainu všem stejné možnosti.

Cílem společnosti Bybit je propojit a otevřít momentálně oddělené uzavřené systémy do jednotného prostředí, které uživatele plynule provede napříč ekosystémy, platformami a službami Web3.

Uvolnění potenciálu Web3

Strategický přístup společnosti Bybit k naplnění vize pro Web3 je mnohostranný a zahrnuje iniciativy v oblasti infrastruktury, aplikací, ekosystémů a zapojení uživatelů:

Rozšíření a zjednodušení přístupu k Web3

Web3 v podání Bybit přinese integraci více peněženek, která hladce spojí jednoduchost s pokročilou technologií a umožní uživatelům spravovat jak úschovné peněženky, tak peněženky MPC pro různá použití.Uživatelé budou moci snadno přistupovat k dApps, tržištím NFT a celému spektru funkcí a služeb Web3 přímo z peněženky Bybit. Tento zjednodušený přístup umožní uživatelům pohodlně spravovat svá portfolia DeFi, zahrnující nákup, prodej, obchodování, swapování a sázení aktiv DeFi, a to vše na několik kliknutí na jediné platformě.

Prohlubování ekosystémových partnerství a zrovnoprávnění přístupu k příležitostem

V návaznosti na úspěšný rok 2023, který se nesl ve znamení podpory partnerů směrem k přijetí Web3 (např. díky sérii Oracle Red Bull Racing Velocity), hodlá společnost Bybit pokračovat v modernizaci své Web3 infrastruktury a rozvíjet další partnerství s významnými blockchainovými ekosystémy a projekty, včetně spuštění modernizovaného tržiště NFT.Uživatelé mohou očekávat rozmanitější a dynamičtější tržiště, širší nabídku vybraných digitálních aktiv a zvýšenou likviditu, což vše usnadní využití příležitostí v systémech DeFi a NFT.Značky a podniky, které chtějí přejít do prostoru Web3 nebo jej využívat, se mohou těšit na rozšířenou podporu, například na programy uzpůsobené jejich potřebám či kolaborativní iniciativy, které jim umožní využít příležitosti spojené s rozvíjejícím se decentralizovaným prostředím.

– Jednoduchost, radost a odměny ve Web3

Společnost Bybit se snaží vnést do otevřeného zkoumání Webu3 zábavu a odměny pro všechny uživatele a partnery a kultivovat tak inkluzivnější, participativnější zkušenosti v decentralizovaném prostoru.Komunita se může těšit na větší podporu, pobídky a iniciativy, které jí umožní rozvíjet své výzkumné, analytické a investiční dovednosti a také společně budovat a rozšiřovat ekosystém kryptoarchy (Crypto Ark) a Web3.

„V rozpolceném světě se snažíme vybudovat ekosystém, který boří bariéry a přináší rovné příležitosti všem,“ dodává Ben.

„Tento stálý závazek je v souladu s širší vizí společnosti Bybit demokratizovat přistup k transformační síle Web3 a rozšířit jeho výhody daleko za hranice technologické a finanční sféry.“

#Bybit #TheCryptoArk #BybitWeb3

O společnosti Bybit

Bybit je kryptoměnová burza s 20 miliony uživatelů, která byla založena v roce 2018. Nabízí profesionální platformu pro kryptoinvestory a obchodníky s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů mezi konstruktéry a jezdci Formule 1.

Pro více informací navštivte Bybit Press.

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com.

Další informace najdete na stránce https://www.bybit.com

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím: komunit a sociálních sítí Bybit:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.