Binance oznámila rozšíření automatizovaných nástrojů pro obchodní strategie a spuštění Spot Copy Trading

Dubaj 2. května 2024 (PROTEXT) – Binance, přední blockchainový ekosystém a největší kryptoměnová směnárna dle objemu obchodování, oznámila spuštění nového nástroje pro obchodování strategií, nazvaného „Spot Copy Trading“. Tato inovativní funkce umožňuje uživatelům sledovat a automaticky provádět stejné obchody jako někteří z nejlepších obchodníků na platformě.

Spot Copy Trading je nyní k dispozici pro zkušené uživatele, kteří splňují minimální požadavky na velikost portfolia pro registraci jako hlavní obchodníci. Plné uvedení této funkce pro všechny uživatele je plánováno na květen 2024. Spuštění Spot Copy Tradingu rozšiřuje již širokou nabídku automatizovaných nástrojů pro strategie spotového obchodování na Binance. Tato nabídka zahrnuje populární funkce jako Spot Grid Trading, Dollar-Cost Averaging (DCA) a Rebalancing Bot.

Rohit Wad, hlavní technologický důstojník v Binance, řekl: „Spot Copy Trading je skvělý nástroj, který automatizuje obchodování pro naše uživatele a umožňuje jim vyzkoušet nové obchodní strategie. Naše platforma je vždy otevřena inovacím a poskytování uživatelům nejlepších možných služeb.“

Kopírování obchodů umožňuje uživatelům využít zkušeností, obchodních technik a strategií řízení rizik ostatních uživatelů. Hlavní obchodníci mohou monetizovat své znalosti, když dají své portfolio k dispozici pro kopírování obchodů. Uživatelé na Binance mohou současně být hlavními kopírovatelnými obchodníky. Tito hlavní obchodníci obdrží 10% podíl na zisku a 10% slevu na provizi z obchodů kopírovatelů, kteří replikují jejich obchody.

Funkce „Spot Copy Trading“ společnosti Binance doplní její stávající nástroje pro automatické strategie, včetně průměrování nákladů na dolar a rebalančního bota pro automatickou úpravu kryptografických portfolií. Binance uvedla, že tyto nástroje mohou uživatelům pomoci lépe kontrolovat, jak se podílejí na trhu, který funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, odstranit emoce z rozhodování a umožnit jim efektivnější provádění obchodních strategií s větší diverzifikací a řízením rizik.

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Binance.Upozorňujeme, že ceny digitálních aktiv mohou být volatilní. Hodnota vaší investice může klesnout nebo stoupat a nemusíte získat zpět investovanou částku. Jste plně odpovědní za svá investiční rozhodnutí a Binance nenese odpovědnost za případné ztráty.

 

Zdroj: Punchline