Binance jmenovala Ondřeje Pilného novým manažerem pro Českou republiku

Praha 28. června 2023 (PROTEXT) – Binance, přední světový poskytovatel blockchainového ekosystému a kryptoměnové infrastruktury, oznámila jmenování Ondřeje Pilného novým country manažerem pro Českou republiku. Do nové role přináší dlouholetou zkušenost v oblasti kryptoměn a odhodlání posunout adopci digitálních aktiv v tuzemsku.

Ondřej Pilný je v místní kryptokomunitě dobře známým jménem. Několik let se věnoval investičnímu výzkumu krypto aktiv, při kterém využíval inovativní analytické metody pro vyhodnocování rizik a vynalezl nové srovnávací metody. Pravidelně píše odborné komentáře pro největší česká média.

Hlavními cíli nového manažera budou podnícení širší adopce krypto aktiv v regionu a přiblížení výhod technologie blockchain široké veřejnosti. Zaměřit se chce především na oblast vzdělávání a rozvoj nových partnerství. „Edukace napříč generacemi je naprosto klíčová pro rozvoj odvětví. Proto plánujeme sérii webinářů pro širokou veřejnost, ve kterých budeme atraktivní formou informovat o pozitivech, ale také rizicích krypto aktiv. Budeme pokračovat také ve specializovaných workshopech pro vybrané instituce, např. Policii České republiky,“ zdůrazňuje Ondřej Pilný.

„Binance je jedinečná kryptoměnová organizace, která za pět let zaznamenala obrovský růst a z inovativního kryptografického startupu se stala globálním finančním ekosystémem. Jak na globální, tak na lokální úrovni chápeme, že je důležité přilákat do našeho týmu přední odborníky v oblasti marketingu a managementu,“ uvedl Kyrylo Khomiakov, generální manažer Binance ve střední a východní Evropě a na Ukrajině. „Česká republika je pro nás jedním z nejdůležitějších trhů v Evropě. Ondřej nám se svými prokazatelnými zkušenostmi jistě pomůže rozvíjet vztahy se všemi klíčovými lokálními partnery a posílit přítomnost Binance v tuzemsku a východní Evropě,“ dodal.

V nové pozici se chce Ondřej zaměřit na celkový růst počtu uživatelů platformy a budování pozitivní reputace značky. Na starosti bude mít také aktivní spolupráci s lokálními partnery a péči o stávající komunitu. „Musíme být naší komunitě vždy nablízku a to nejen v online světě. Chystáme pravidelná setkání s našimi uživateli v různých českých městech. Účastnit se budeme také předních konferencí v regionu,“ říká Ondřej Pilný.

O společnosti Binance

Binance je přední poskytovatel blockchainového ekosystému a infrastruktury pro kryptoměny se sadou finančních produktů, která zahrnuje největší světovou burzu digitálních aktiv podle objemu. Platforma Binance, které důvěřují miliony lidí po celém světě, se věnuje zvyšování svobody peněz pro uživatele a nabízí bezkonkurenční portfolio kryptografických produktů a nabídek, včetně obchodování a financí, vzdělávání, dat a výzkumu, společenského dobra, investic a inkubace, decentralizace a infrastrukturních řešení a dalších. Více informací naleznete na adrese: https://www.binance.com.