Alžběta Remrová je novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice

Praha 1. prosince 2023 (PROTEXT) – Od 1. prosince 2023 nastupuje do Psychiatrické nemocnice Bohnice Alžběta Remrová, která bude nově zastávat funkci vedoucí Oddělení komunikace a vnějších vztahů a bude zároveň i tiskovou mluvčí nemocnice.

Alžběta Remrová se stala novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice. Byla jmenována do funkce vedoucí Oddělení komunikace a vnějších vztahů. Alžběta přichází z Ministerstva dopravy ČR, kde působila jako komunikační úředník na Odboru fondů EU. Během své kariéry se věnovala i oblasti vzdělávání a obchodu. Zkušenosti má také s marketingem a produkcí. V minulosti svůj volný čas zasvětila práci pro děti v rámci Nadačního fondu Kolečko. „Práci pro nemocnici vnímám jako změnu a výzvu zároveň. Na spolupráci s nemocnici se nesmírně těším. Budu se v ní co možná nejvíc snažit uplatnit dosavadní zkušenosti, které jsem nasbírala a přispět tak k dobrému jménu nemocnice.“ říká nová tisková mluvčí Remrová.

Její prioritou je především zviditelnění Psychiatrické nemocnice včetně její péče v dobrém slova smyslu a přiblížení životu „za ploty“ veřejnosti. „Je zapotřebí, aby lidé pohlíželi na nemocnici i z její lepší stránky.“ dodává Remrová. Dalšími cíli komunikace v nemocnici bude zvyšování povědomí o profesních aktivitách, na kterých se odborníci z nemocnice podílejí, zlepšení webových stránek a pomoci pacientům a klientům, jež do nemocnice dochází, aby „svou“ nemocnici znali, důvěřovali jí, orientovali se v ní a získali všechny potřebné informace o tom, jaký servis a služby jim nabízí.