Akciová společnost PragoData potvrzuje pozici významného zaměstnavatele v sektoru informačních technologií

Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) – PragoData, přední společnost v oblasti vývoje, implementace a bezpečnosti informačních systémů, podstatně posílila a rozšířila personální zázemí a potvrzuje tak svou roli významného zaměstnavatele v ICT odvětví. Společnost se věnuje nejen technologickému rozvoji, ale také aktivně podporuje pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců a jejich certifikaci v oboru.

PragoData klade důraz na udržování vysoké úrovně odbornosti. S tímto cílem aktivně investuje do vzdělávacích programů, které umožňují zaměstnancům neustále se rozvíjet v rámci dynamického prostředí informačních technologií, ochraně a bezpečnosti dat.

“Jsme hrdí na to, že můžeme být považováni za jednoho z významných zaměstnavatelů v oblasti IT. Naši zaměstnanci jsou klíčovým faktorem našeho úspěchu, a proto jim chceme poskytnout nejlepší možné prostředí pro růst a rozvoj,” uvedl výkonný ředitel společnosti Břetislav Moc.

V rámci svého závazku k vynikajícímu odbornému vzdělávání podporuje PragoData své klíčové zaměstnance i při získávání bezpečnostních prověrek na všech úrovních.

Společnost PragoData se po několika letech stala synonymem pro inovaci, spolehlivost a odbornou expertizu v oblasti informačních systémů. Podpora a vzdělávání zaměstnanců zůstává klíčovým prvkem vytváření a udržování silných týmů, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější potřeby klientů.

 

O společnosti PragoData

PragoData je předním poskytovatelem řešení v oblasti vývoje, implementace a bezpečnosti informačních systémů. PragoData se stala důvěryhodným partnerem pro řadu klientů v soukromém i státním sektoru jako je například Škoda Auto, Ministerstvo obrany, ČVUT.

Společnost sídlí v Praze a divize pro vývoj softwaru v pobočce v České Lípě. PragoData zároveň vlastní dceřinou společnost HAiDA spol. s r.o., která se věnuje podpoře zákazníků využívajících software GORDIC GINIS a sídlí v Novém Boru.

PragoData je držitelem nejvyšších standardů bezpečnosti Národního bezpečnostního úřadu a Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

www.pragodata.com