Affekt je předním hráčem na poli outdoorového vybavení už více jak 20 let

Praha 31. ledna 2024 (PROTEXT) – Affekt.cz, renomovaný prodejce outdoorového vybavení, oslavuje více než dvě desetiletí podpory turistiky a lezení. Od svého založení v roce 2002 nabízí široký sortiment produktů od renomovaných značek jako Singing Rock, Ocún, Petzl, Climbing Technology, MSR, Therm-a-Rest, Leki a Ortovox. Kromě prodeje se zaměřuje i na praktické články, recenze a turistické deníky.

Affekt.cz se od svého začátku specializuje na sortiment pro turistiku, horolezectví a výškové práce. Nabízí širokou škálu vybavení, které uspokojí potřeby jak nových, tak pokročilých nadšenců do outdoorových aktivit. Za dlouhé roky fungování na trhu majitel Tomáš Vak vytvořil opravdu bohatou nabídku prémiových značek. Díky tomu, že se v oboru pohybuje desítky let, má přehled a sortiment pravidelně doplňuje a zdokonaluje.

Horolezecká kategorie je přizpůsobená všem lezeckým úrovním. Není zaměřená pouze na zkušené lezce, ale i na ty začínající, kteří se chystají s rodinou na jednoduché ferraty. Další výhodou e-shopu je i to, že nabízí různá cenová rozpětí a tím otevírá cestu těm, kteří si aktivitu teprve chtějí vyzkoušet a zároveň se spolehnout, že bude zboží kvalitní, odolné a spolehlivé.

Další velmi silnou kategorií je kempování. Zákazník zde sežene kompletní vybavení do jakýchkoliv přírodních podmínek. Mezi nejoblíbenější produkty patří stany, karimatky, spacáky a nože. Dobře si vede dehydrovaná strava a produkty k dezinfekci vody. Takto kombinovaná nabídka zajistí, že si zákazníci vše potřebné pro své dobrodružství pořídí během jednoho jediného nákupu.

E-shop je navržen s důrazem na přehlednost a snadnou orientaci. Webové stránky se skrz různé úpravy snaží odpovídat současným trendům v online nakupování. S efektivním rozložením, intuitivním uživatelským rozhraním a snadným přístupem k informacím o produktech je Affekt.cz přístupný a přívětivý.

Affekt.cz jde ale dál za hranice prodeje. Své dlouholeté zkušenosti, znalosti a vášeň pro outdoorové aktivity sdílí prostřednictvím blogu, kde návštěvníci najdou širokou škálu článků – od praktických rad a tipů po podrobné recenze vybavení. Blog je pravidelně aktualizován a přináší čtenářům nejen hodnotné informace, ale také osobní pohledy a zkušenosti z celého světa od milovníka sportů Jana.