Adventní věnce a tvorba vánočních dárků na Střídačce, Na Výstavišti

Praha 20. listopadu 2023 (PROTEXT) – Na Výstavišti, na Střídačce mohou malí i velcí návštěvníci pravidelně užívat workshopy pro celou rodinu, odpolední kroužky pro děti a další akce pro tvořivé duše a všechny, kdo se rádi setkávají v pohodové atmosféře. A protože se blíží Vánoce, samozřejmě nechybí ani tvorba adventních věnců nebo možnost vyrobit dárečky vlastníma rukama pro rodinu a kamarády, protože co více potěší než právě to, co jste sami stvořili.

Tvořivá hlína

Pravidelná a zejména velmi oblíbená stálice naší střídačkové nabídky víkendových workshopů hlásí další termíny a volná místa, a to i v roce 2024! Pro koho workshop je? Pro všechny, kdo se nebojí zamazat si ruce od hlíny a tvořit. Vytvarujete, vypálíte, dekorujete a radost je na světě. Hrníček, váza, miska, dekorace jen tak pro radost, a ještě strávíte báječný čas s rodinou či kamarády.

Kde: Střídačka Na Výstavišti

Kdy: 17. prosince 2023, 21.1., 25.2., 24.3., 21.4., 26.5. 9.6. 2024

Za kolik: 890 Kč v předprodeji / 990 Kč na místě (předprodej končí 24 hodin před akcí)

Více info: Zde

Vstupenky: Zde

Adventní věnce a vánoční dekorace

Nejen adventní věnec, ale i další vánoční dekorace budeme tvořit v rámci workshopu na Střídačce a jako již tradičně s sebou netřeba nic víc než pohodlné oblečení a dobrá nálada. Veškerý materiál bude pro vás připraven stejně jako podpora od zkušeného lektora. Vstupenky v předprodeji již brzy na goout.

Kde: Střídačka Na Výstavišti

Kdy: 25. a 26. listopadu, 13.00-16.00 hod.

Více info: ZDE

Ilustrační foto: Zde

Program: Program Na Výstavišti

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.