4camping je na trhu 11 let, na zákazníky čekají slevy

Praha 13. října 2023 (PROTEXT) – Prodejce outdoorového vybavení 4camping slaví 11. narozeniny. Na zákazníky čekají dárky při nákupech, slevy a mnoho dalšího. Firma také přesunula svůj sklad do Pardubic. Nový sklad přinese větší kapacitu a lepší logistickou dostupnost pro české i evropské trhy.

V rámci oslav 11. narozenin si firma připravila celou řadu akcí a výhod pro své zákazníky. Již od 10. října získají všichni možnost nakoupit nové i zlevněné zboží po celý týden s dodatečnou slevou 11 %, při nákupu na prodejně čeká na zákazníky u nákupů nad 3 000 Kč dárek. „Rozhodli jsme se v rámci narozenin potěšit naše zákazníky dárkem na výdejně a kupónem ve výši počtu let na trhu,“ prozradil Ondřej Žák, CEO firmy.

Nový sklad firmy 4camping se nachází v Pardubicích, má rozlohu 9800 m2 podlahové plochy. Kapacitu dále navyšuje mezanin, který jde celkem do čtyř pater. Aktuálně v něm pracuje 50 lidí. „Nové pracovníky skladu jsme sehnali velmi rychle, potěšilo nás, že je o práci u nás v Pardubicích zájem. Nový sklad nám značně zjednoduší zásobovací možnosti nejen pro prodejny v Česku, ale i pro ty v zahraniční na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, na Ukrajině, v Bulharsku a Rumunsku,“ řekl Jakub Mráz, šéf logistiky 4camping.

Vše bylo stěhováno za provozu, včetně odbavování nových objednávek, do práce v novém skladu se zapojili úplně všichni, včetně managementu společnosti. „Zadání bylo jasné – přestěhovat vše za plného provozu, minimalizovat dopad na zákazníky a vše stihnout kvůli nákladům do měsíce. Byl to těžký úkol, ale s nasazením všech zúčastněných se nám ho povedlo splnit,“ doplnil Jakub Mráz. Vedle skladu má být v brzké budoucnosti otevřena i nová prodejna.

Tým 4campingu stojí za značkami jako ZULU outdoor nebo Warg. Prodává nejen v Česku ale i na Slovensku, v Maďarku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku a Ukrajině. Zakládá si na prozákaznickém přístupu, za který pravidelně získává ocenění ShopRoku.

Více info na www.4camping.cz .

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.