Zdravé a chutné dovážené jídlo? Jde to!

Dovoz jídla se v poslední době stal trendem, ovšem někteří lidé se bojí, že jim dovážková společnost přiveze ne zcela nejčerstvější potraviny, někomu vadí už jen to, že by si sám v obchodě určitě vybral lepší. Jenže dnes je konkurence velká a co je hlavní, obchody rozváží své zboží i samy a jim záleží na kvalitě služeb především. Nově rozváží potraviny i Albert.

Albert aktuální letáky – nabídka

Rozvoz potravin je trendem dnešní doby, protože lidé tak ušetří čas, který mohou věnovat rodině, přátelům nebo koníčkům. Ušetříte dobu strávenou jízdou na nákup, čas, po který budete vybírat potraviny. Také ušetříte peníze, protože nevydáte za palivo a nenakoupíte víc, než pro co jste šli, což se často stává. Rozvoz potravin tak v konečném důsledku může být paradoxně levnější, než když se na nákup vydáte sami. Pokud navíc objednáte zboží v akci, zaplatíte méně, než když je zboží za plnou cenu. Proto si před nákupem prohlédněte například leták Albert a mrkněte na zboží za skvělé ceny.

Albert magazín a jeho skvělý obsah

Albert má také svůj magazín. Tištěný nebo na webu, kde se řadí mezi profi kulinářské online magazíny. Je tak skutečným gourmet časopisem. Každé číslo má své téma, orientuje se dle sezóny. Takže pokud v daném období rostou dýně, dozvíte se zajímavosti o nich, získáte skvělé recepty a hlavně si můžete být i jistí, že veškeré suroviny najdete i v obchodě Albert.

Albert recepty – kvalita a přehlednost

Znáte magazín Albert, ale litujete, že jste ho objevili pozdě a nemáte všechna čísla? Nevadí. Na stránkách Albertu najdete kompletní archiv receptů, jež se v periodiku objevily. Rychle a jednoduše tak dostanete inspiraci na snídani, svačinu, oběd či večeři. Můžete hledat dle klíčových slov, zakliknout si typ pokrmu (masa, dezerty, polévky apod.), náročnost na čas a další.

Albert – rozvoz a online nákup potravin

Až si najdete recept, který si budete chtít zkusit, pak přejděte na stránky https://www.albertdomuzdarma.cz/, kde si vyberete, co budete chtít dovézt. Vyznačené jsou výrobky v akci, podle řad (např. Albert Excellent, Česká chuť, Fresh Bistro atd.) nebo se můžete orientovat dle klasického řazení, jako „pečivo, maso, mléčné výrobky“ atd. Navíc máte slevu na první dva nákupy, další sleva je pak na nákup nad 1500 Kč a je tu i možnost rozvozu zdarma. Ušetřete proto čas a nechte si zboží dovézt až domů.