Zažijte nevídanou čistotu obrazu – nový monitor CHiQ UltraSlim

Čung-Šan (Čína) 20. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Značka CHiQ je synonymem pro zlepšování kvality života díky nabídce chytrých spotřebičů, které zvládnou domácí práce za méně času a svým uživatelům přinášejí více,“+More“. Nový monitor CHiQ UltraSlim vás v souladu s naší mantrou nabízet +hodnotu ohromí svou lehkostí a mobilitou, vytříbeným designem a okouzlující čistotou obrazu.

Překvapivě tenký a kompaktní

Kompaktní a ultraštíhlý design monitoru připomíná stránky knihy – s jednoduchou, ale působivou estetikou s designem bez kovového rámečku vynikne v každém domácím nebo kancelářském prostředí jako dekorativní prvek. Při tloušťce pouhých 8 mm lze monitor také snadno nastavit v rozmezí 5-15 stupňů, což vám poskytne maximálně pohodlný úhel pro práci i zábavu.

Stabilní na všech stranách pro skvělý komfort

Monitory řady UltraSlim jsou posazené na stabilnějším kovovém stojanu ve tvaru písmene V s adaptérem stojanu VESA pro stabilitu ve všech úhlech a uzpůsobeny pro co nejpohodlnější zobrazení a stabilitu, na kterou se můžete spolehnout. Řada obsahuje 24″, 27″ a 32″ širokoúhlý monitor s Full HD displejem a 1,07 miliardy barev pro úžasně ostrý obraz a nejživější podívanou.

Váš dokonalý pomocník pro práci i zábavu

Monitor CHiQ UltraSlim je mimořádně univerzální a dokonale se začlení do vaší sestavy doma i v kanceláři. Pyšní se displejem s nízkým obsahem modrého světla, který účinně redukuje poškození očí modrým světlem a snižuje únavu zraku a pomáhá vám tak zvládat více projektů. Tento úžasný pomocník také podporuje herní profily a režimy Freesync/FPS/RTS se špičkovou grafikou, která posune vaše hraní na vyšší úroveň.

Dvojitá palba

To nejlepší na konec – zkombinujte dva monitory CHiQ UltraSlim a vytvořte skutečně úžasnou zobrazovací sestavu, která nabídne větší zorné pole i skvělý kancelářský nebo herní výkon za výhodnější cenu.

ChiQ, to jsou jednoduše spotřebiče, které vám poskytnou více pohody a komfortu. Získejte zcela novou perspektivu s monitorem CHiQ UltraSlim a zaostřete na to nejlepší v životě, ať jste kdekoli.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/1950048/image_5010092_36541106.jpg

KONTAKT: YaTian Zhong, yatian.zhong@changhong.com