YOUPLUS zahajuje spolupráci se Swiss Re

Brno 5. ledna 2023 (PROTEXT) – Pojišťovna Youplus zahájila 1. ledna 2023 spolupráci se společností Swiss Re, která bude poskytovat zajištění pro vybrané segmenty rychle rostoucího portfolia Youplus. Jedná se o další krok pojišťovny v rámci naplňování strategie „Best Partner Concept“, která je založena na budování dlouhodobých partnerství s vybranými společnostmi z různých odvětví. Nová dohoda o spolupráci se Swiss Re doplní úspěšnou dlouhodobou spolupráci Youplus se zajišťovnou Hannover Re.

„Věříme, že spolupráce se Swiss Re je nejen dalším systémovým krokem v řízení rizika, ale také velkým potenciálem pro benefity plynoucí z pravidelné komunikace, či výměny zkušeností a know how s velkou komunitou expertů Swiss Re. Tyto vstupy nám pomohou v dalším vylepšování a rozvoji našich produktů, procesů a služeb,“ říká David Poes, Chief Life & Investment Officer ve společnosti Youplus.

O Swiss Re

Swiss Re je přední světová zajišťovna, jejíž cílem je podílet se na budování celosvětové stability. Swiss Re přináší svým klientům nové příležitosti a řešení, čímž přispívá ke společenské prosperitě a pokroku. Společnost založená v roce 1983 sídlí ve švýcarském Curychu a celosvětově působí prostřednictvím sítě přibližně 80 poboček.

www.youplus.cz