Ve funkci generálního ředitele ZP MV ČR zůstává David Kostka

Praha 16. února 2023 (PROTEXT) – Správní rada Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra prodloužila mandát generálnímu řediteli Davidu Kostkovi o další 4 roky. Rozhodla tak na základě dosavadních skvělých výsledků největší oborové zdravotní pojišťovny v České republice pod jeho vedením.

Prodloužení funkčního období je oceněním práce celého týmu ZP MV ČR. Je zapotřebí vytvořit organizační podmínky pro důležitá rozhodnutí, která čekají celý obor zdravotnictví v následujícím období. Členové správní rady dále ocenili spolehlivé poskytování odborných služeb klientům ZP MV ČR, i způsob vedení v době pandemické krize. V čele ZP MV ČR tak nadále zůstává spolehlivý manažer s vizí a schopností reagovat na změny.

Kontakt:

Jana Schillerová

tisková mluvčí ZP MV ČR

e-mail: jana.schillerova@zpmvcr.cz

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je s více než 1,3 milionu klientů druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Na českém trhu působí už od roku 1992 a má smlouvy se všemi významnými zdravotnickými zařízeními. Pojišťovna získala ocenění Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna v zemi, a to pro rok 2020 i 2021.