V Praze se otevírá galerie Největší světová promoce

Praha 29. prosince 2022 (PROTEXT) – Ve čtvrtek 29. prosince od 15 do 21 hodin otevírá církev Nové nebe nová země Shincheonji galerii na téma stotisícové promoce, která se uskutečnila na konci listopadu tohoto roku. Jedná se o historicky největší promoci pořádanou jedinou Biblickou školou v celém křesťanství.

Biblické studium církve Nové nebe nová země Shincheonji vystudovalo za jeden rok celkem 106.186 lidí z více než 80 zemí celého světa včetně České republiky (odkaz). Během promoce, která se konala 20. listopadu, všichni studenti slavnostně promovali. Mezi absolventy bylo také více než 500 pastorů z různých křesťanských denominací.

Událost tak ukazuje nejen na rychlou proměnu křesťanství, ale také na rostoucí touhu lidí, ať už původně věřících, či nikoli, po duchovním rozvoji a jednotě na základě Bible.

Galerii církev otevírá i v mnoha státech v zahraničí. K vidění nabízí fotografie a videa ze samotné promoce. Dále jsou zde interaktivní části výstavy, které lidem pomohou si lépe představit samotnou událost a porozumět jejímu významu a hodnotě pro dnešní dobu.

Návštěvníci se například dozvědí, proč je promoce významná nejen pro náboženský svět. Dále jaké byly bezprostřední reakce novinářů na událost, kdo všechno požádal Shincheonji o spolupráci či jaký byl poměr původně věřících a nevěřících lidí mezi absolventy.

Zajímavostí promoce je kromě projevu dvou absolvujících pastorů i kulturní představení, do kterého se zapojili pomocí karet samotní absolventi a vytvořili tak působivou podívanou na celém sportovním stadionu, kde se promoce pořádala.

Jedná se o výjimečnou událost, která poskytuje široké veřejnosti možnost nejen si prohlédnout celosvětově největší promoci za celou historii křesťanství, ale také se podívat na dění ve světě z jiného úhlu pohledu a porozumět naději, kterou tato promoce přináší.

Celá výstava bude volně přístupná a bude se konat 29. prosince od 15:00 do 21:00 v Karpuchina gallery na Starém městě na Praze 1 (Rybná 694/22, 110 00 Staré Město).

Více informací na www.novenebenovazeme.cz nebo na Instagramu scj.cz

Kontakt:

propagace@shincheonji.cz

www.shincheonji.cz

www.novenebenovazeme.cz