Tronsmart uvádí na trh reproduktor Bang SE, se kterým si můžete užít 24 hodin nepřetržité zábavy

Šen-čen (Čína) 12. prosince 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Funkce rytmem řízeného světla rozproudí každou párty

Společnost Tronsmart si vydobyla skvělou pověst díky svým výjimečným reproduktorům Bang SE. Reproduktory Bang SE jsou součástí řady Tronsmart Bang Series a zaručují 24 hodin zábavy s nádhernou světelnou show.

Řada Tronsmart Bang

Řada Tronsmart Bang si zajistila skvělý úspěch v oblasti párty reproduktorů a skládá se z modelů Bang, Bang Mini a nejpozornějšího modelu Bang SE.

Tronsmart Bang SE je přizpůsoben pro venkovní použití, má působivý výkon 40 W a velmi rozumnou hmotnost kolem 2 kg. Díky dvěma 3,1palcovým měničům s plným rozsahem nabízí výjimečnou kvalitu poslechu a hlasitý a čistý zvuk.

Pro další rozšíření zvukové scény jsou reproduktory Bluetooth Tronsmart vybaveny funkcí SoundPulse, která zesiluje reprodukované zvuky a přináší i algoritmus zesílení basů, který je vytvořen tak, aby vynikly průrazné hloubky.

Užijte si celou cestu

Chcete ozvláštnit večírek reproduktorem, který dokáže proměnit každé místo v taneční parket? Reproduktor Bang SE je tu přesně pro vás. S reproduktorem Bang SE dodáte životu soundtrack, a když přijde čas na zábavu, máte k dispozici zvukovou a světelnou show, která večírek rozproudí. Díky vestavěné rukojeti a odnímatelnému popruhu si mohou lidé vzít Bang SE s sebou, ať už je čeká cokoliv.

Přenosný reproduktor pro domácí i venkovní večírky

Společnost Tronsmart inovovala design své řady reproduktorů, aby nabízely lepší přenosnost, variabilitu použití a více zábavy. V tomto ohledu není nic vhodnějšího než model Bang SE, který nabízí voděodolnost IPX6 pro ochranu proti prachu, polití nebo postříkání. To znamená, že jej lze používat v prašném a vlhkém prostředí bez rizika poškození.

Bang SE je vybaven baterií, která slibuje až 24 hodin přehrávání, a také funkcí powerbanky pro nabíjení mobilních telefonů. Díky stereofonnímu párování je navíc vynikající volbou pro domácí audio systém, který poskytuje hlasitější a širší zvukové pole.

Přenosný párty reproduktor Bang SE 40 W je již k dispozici se slevou za včasné objednání na webových stránkách Tronsmart. Další podrobnosti a kompletní nabídku reproduktorů naleznete na stránce produktů.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/1965389/Tronsmart_Bang_SE_Portable_Party_Speaker.jpg

KONTAKT: Ella Gao, mkt1@tronsmart.com, +86-15773233196

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.