Tradiční česká značka Arpalit v novém designu

Praha 17. února 2023 (PROTEXT) – Česká značka veterinárních výrobků Arpalit, kterou vlastní společnost Aveflor, přichází v letošním roce na trh se svými produkty v novém designu. Jedná se o výrobky řady Arpalit Neo pro prevenci a odstranění parazitů a řady Arpalit Care pro péči a hygienu. Na pultech obchodů s veterinárním zbožím pro domácí mazlíčky tak mohli zákazníci již tuto změnu zaznamenat.

Společnost Aveflor si dala za cíl oživit obaly obou produktových řad atraktivnějším, nezaměnitelným designem, který vynikne v záplavě konkurenčních přípravků. Není tedy divu, že k tomuto projektu opět přizvala designera Alexandra Nevolina, se kterým již společnost v minulosti na změnách produktových obalů úspěšně spolupracovala.

„Kromě zadání od klienta jsem měl samozřejmě také několik nápadů, jak obal vylepšit. Změnilo se například samotné logo Arpalit a jeho barva z agresivní červené na jemnější červenooranžovou, která působí více přívětivě,“ říká designer Alexander Nevolin. „Nový design je přehledný, minimalistický a funkční. Podle mého názoru se nám společně s pracovníky společnosti Aveflor podařilo vytvořit stylové, rozpoznatelné a pro zákazníka atraktivnější obaly,“ dodává Alexander Nevolin. Značka Arpalit je na trhu již od roku 1939 a posledním redesignem prošla v roce 2014. Stala se na poli veterinárních prostředků silnou domácí značkou a má ambice stále růst. Společnost si klade za cíl navýšit v roce 2023 prodej těchto výrobků o 10% a věří, že redesign produktů k dosažení prodejního plánu přispěje.