Svez.se: první taxislužba v České republice nabízí IQOS friendly vozy

Praha 24. června 2024 (PROTEXT) – Praha má ve svých ulicích žhavou novinku – IQOS friendly taxíky, které jako vůbec první představila ve své flotile jedna z předních taxislužeb Svez.se. Nová služba přichází jako odpověď na požadavky zákazníků, kteří chtějí využívat bezdýmné alternativy během jízdy. Inovativní start-up Svez.se uvedl tuto novinku ve spolupráci se společností Philip Morris ČR a.s.

Pro objednání IQOS friendly taxi si stačí stáhnout aplikaci Svez.se z App Store nebo Google Play. Kromě typu auta nebo způsobu platby je nyní v intuitivní aplikaci možné nově zadat i požadavek na IQOS friendly vůz. Vozy jsou označeny nápisem „Zde můžete užívat bezdýmné produkty“ a ikonou nekuřáckého zařízení (viz foto). Jsou vybaveny nádobami na odkládání použitých náplní, nabíječkami pro zařízení IQOS a originální vůní, která cestujícím zpříjemňuje cestu.

Za Svez.se stojí Jakub Paroulek a Kornel Altman, bývalí veslaři, kteří reprezentovali Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Společně založili a řídí dynamický start-up Svez.se. Jeho cílem je nabídnout zákazníkům spolehlivé svezení s jistotou správné pevné ceny a možnost se kdykoli obrátit na nonstop telefonickou podporu. „Pro naši službu a aplikaci jezdí pouze profesionálové a je pro nás důležité znát je všechny osobně. I díky tomuto kontaktu s řidiči víme, že se jich naši zákazníci, kteří jsou uživateli IQOS, často ptali, zda mohou během jízdy tyto bezdýmné alternativy použít. A protože své služby neustále inovujeme podle požadavků našich zákazníků, rozhodli jsme se jako první v České republice umožnit ve vozech užívání bezdýmných alternativ,“ vysvětluje Jakub Paroulek ze Svez.se.

Na této novince spolupracuje Svez.se se společností Philip Morris ČR a.s., s níž podepsalo společné memorandum. „Mám radost, že díky této spolupráci se Svez.se můžeme společně dále rozšiřovat nabídku služeb pro uživatele našich bezdýmných alternativ se sníženým rizikem. Vážíme si důvěry více než půl milionu dospělých kuřáků v České republice, kteří již přešli na některou z těchto alternativ namísto toho, aby nadále kouřili, a chceme jim ve všech ohledech poskytovat vynikající servis. Je proto skvělou zprávou, že nyní můžeme tuto novinku nabídnout i svým zákazníkům v Praze,“ uvedl Fabio Costa, generální ředitel společnosti Philip Morris ČR a.s.

Všichni řidiči Svez.se jsou odborně proškoleni, a ačkoliv aerosol produkovaný IQOS nezanechává zápach, je samozřejmostí pravidelné větrání vozidel.

 

Zdroj: Svez.se

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.