Společnost YuanTech Solar získala od TÜV SÜD certifikaci IEC 61215 a IEC 61730

Šanghaj 6. prosince 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost YuanTech Solar, nový čínský výrobce fotovoltaických panelů, získala certifikaci IEC 61215 a IEC 61730 od přední celosvětové nezávislé zkušební a certifikační organizace TÜV SÜD. To znamená, že řada fotovoltaických modulů TOPCon/PERC vyráběná společností YuanTech Solar prošla všemi testy požadovanými normou IEC 61215 pro výkonnost fotovoltaických modulů a normou IEC 61730 pro bezpečnost fotovoltaických modulů a společnost YuanTech Solar nyní získala potřebná schválení, díky kterým může své produkty uvést na světových trzích.

Jako nová tržně orientovaná fotovoltaická značka si společnost YuanTech Solar vybrala jako hlavní technologii novou generaci TOPCon typu N. Od uvedení prvního zařízení s výkonem 3 GW do provozu vyvinula společnost moduly s 54 články vhodné pro použití v domácnostech a moduly se 72 články pro střechy budov a komerční použití. Moduly TOPCon využívají wafery M10 s nejmodernějšími technologiemi, jako jsou multi-Busbar, půlené články, nedestruktivní řezání a inteligentní svařování a nabízí vynikající vlastnosti z hlediska účinnosti, degradace, teplotního koeficientu a sdružených nákladů na výrobu energie. Zároveň také poskytují dostatečnou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je solná mlha, písek, prach nebo čpavek. Výkon modulů se pohybuje od 400 do 575 W a jejich účinnost dosahuje 22,3 %. Na moduly je poskytována 30letá záruka na lineární výkon, přičemž degradace v prvním roce je menší než 1 % a roční degradace je menší než 0,4 %.

Xie Jian, generální ředitel společnosti YuanTech Solar, uvedl, že ve vysoce konkurenčním fotovoltaickém průmyslu je uznání od renomované nezávislé organizace v takto brzké fázi velkým milníkem, který podporuje rozvoje celé společnosti. Do budoucna se bude společnost i nadále držet svého tržně orientovaného přístupu a urychlí zavádění nových technologií pro hromadnou výrobu s cílem nadále poskytovat zákazníkům vysoce výkonné a spolehlivé moduly, které splňují i ty nejpřísnější požadavky trhu.

O společnosti YuanTech Solar

YuanTech Solar je technologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a služby nové generace fotovoltaických produktů s technologií TOPCon typu N. Společnost byla založena v lednu 2022 a plánuje investovat 1,5 miliardy jüanů (přibližně 214 milionů USD) do výstavby závodu na výrobu fotovoltaických modulů o výkonu 5 GW v městské prefektuře Čchu-čou v provincii An-chuej. Společnost je odhodlána stát se prvotřídním poskytovatelem čisté energie, a to díky tržně orientovanému přístupu a technologickým inovacím, které jsou její hnací silou ve snaze podpořit transformaci na čistou, nízkouhlíkovou, bezpečnou a účinnou energii.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1961423/1.jpgLogo – https://mma.prnewswire.com/media/1961424/YT_logo_Logo.jpg

KONTAKT: +86-21-66278985, marketing@ytsolar.com