Společnost Procore zakládá nové centrum pro region EMEA v Dublinu za pokračujícího regionálního růstu napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou

Dublin 7. září 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – • Nové centrum společnosti Procore v regionu EMEA podpoří regionální pobočky společnosti a umožní propojit všechny pracovníky ve stavebnictví na globální platformě

• V rámci významné investice v Dublinu vytvoří toto centrum stovky pracovních míst.

• Společnost Procore jmenuje vedoucího střediska EMEA, který povede novou kancelář

Společnost Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR), přední světový poskytovatel softwaru pro řízení stavebnictví, dnes oznámila otevření svého nového centra pro region EMEA v irském Dublinu. Tento krok je důkazem trvalého závazku společnosti Procore vůči tomuto regionu a její ambice podporovat svou rozšiřující se zákaznickou základnu v rámci poslání propojit všechny ve stavebnictví na globální platformě.

Centrum EMEA, které se nachází v dublinské budově South Point na Harmony Row, kde se ve střešním bytě ve 3. patře rozkládá se na ploše 15.000 metrů čtverečních. Středisko bylo vytvořeno tak, aby pomohlo nastartovat růst společnosti Procore a lépe podporovat zákazníky v regionu. Jeho cílem je v několika příštích letech vytvořit v Dublinu stovky pracovních míst, přičemž společnost bude přijímat zaměstnance například na pozice v oblasti prodeje, zákaznického úspěchu a zákaznické podpory.

Vedením této nové kanceláře jmenovala společnost Procore Ciarana Cushleyho, který se stane vedoucím centra pro region EMEA. Cushley přináší do společnosti více než 18letou praxi, za sebou má zkušenosti s budováním a vedením vysoce výkonných týmů v Evropě a Severní Americe pro společnosti, jako je DocuSign.

„V této vzrušující době, kdy se připojuji ke společnosti Procore, je mi ctí vést nové centrum, které značí naši ambici pokračovat v růstu v regionu EMEA. Toto centrum nejenže upevní naši přítomnost v regionu, ale zákazníkům umožní i nadále efektivně na jedné platformě propojovat jejich lidi, systémy a data – což jim umožní plně využívat výhod stavebních technologií,“ komentuje vedoucí centra pro region EMEA ve společnosti Procore Ciaran Cushley.

Brandon Oliveri-O’Connor, viceprezident společnosti Procore pro region EMEA, dodává: „Již 20 let se společnost Procore snaží propojit všechny ve stavebnictví na globální platformě. Zvyšující se přítomnost společnosti Procore v Evropě, na Blízkém východě a v Africe svědčí o našem dlouhodobém cíli být jednotnou platformou, která podporuje profesionály ve stavebnictví na celém světě.“

Společnost Procore bude ve svém novém centru v regionu EMEA přijímat zaměstnance na různé pozice.

Všechna aktuální volná místa naleznete na: https://www.procore.com/jobs/openings.

O společnosti Procore

Společnost Procore je předním světovým poskytovatelem softwaru pro řízení stavebnictví. Na platformě společnosti Procore probíhá více než 1 milion projektů a objem stavebních prací přesahuje jeden bilion USD. Naše platforma umožňuje všem zúčastněným stranám přístup k řešením, která jsme vytvořili speciálně pro stavebnictví – pro vlastníky, generální dodavatele i specializované dodavatele. Tržiště aplikací společnosti Procore nabízí celou řadu partnerských řešení, která se bez problémů integrují s naší platformou, což dává stavebním profesionálům volnost při výběru toho, co jim nejlépe vyhovuje. Společnost Procore sídlí v Carpinterii v Kalifornii a má pobočky ve Spojených státech, Kanadě a po celém světě.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220907005220/en/

Kontakty

Archetype UK pro společnost Procore

procore@archetype.co

Zdroj: Procore Technologies Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)