Společnost mesoestetic® se spojuje se S’Young International a zahajuje novou etapu růstu v Číně

Šanghaj 26. prosince 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost S’Young International (dále jen „S’Young“ nebo „Společnost“) uspořádala 22. prosince slavnostní ceremoniál podpisu smlouvy u příležitosti navázání strategické spolupráce s přední španělskou kosmetickou společností mesoestetic®. V rámci této spolupráce bude společnost S’Young poskytovat obchodní řešení, která umožní společnosti mesoestetic posílit image a pozici své značky, připravené zahájit novou kapitolu růstu v Číně.

Zakladatel a prezident společnosti mesoestetic Juan Carlos Font Mas uvedl: „Na tak velkém a náročném trhu, jako je Čína, je vzácné najít tak profesionálního a dobře fungujícího partnera, jakým je společnost S’Young, který by rozuměl španělskému podnikání. Těším se na prohloubení naší spolupráce a další příležitosti k rozhovorům i naživo.“

Obnovené partnerství navazuje na předchozí obchodní spolupráci, kterou dvojice uzavřela v roce 2021. S’Young vytvořil na míru šitou marketingovou strategii založenou na význačné identitě a dědictví značky mesoestetic, která značce pomohla dosáhnout řady významných tržních úspěchů. Společnost S’Young modernizovala vlajkový obchod mesoestetic na Tmall Global, jednom z největších portálů elektronického obchodu v Číně a pomohla mu nastartovat kanál sociálního obchodování s novým obchodem na Douyin, čínské verzi TikToku.

Pro vybudování pevné pozice značky mesoestetic v Číně rozšířila společnost S’Young její spotřebitelskou základnu prostřednictvím spolupráce s celebritami a špičkovými influencery a zároveň připravila řešení pro posílení jejího dodavatelského řetězce a provozů. Tato spolupráce umožnila společnosti mesoestetic dosáhnout nebývalého tržního úspěchu s 236% meziročním nárůstem prodejů. Její nejprodávanější produkt Ultimate W+ si vybojoval první místo v kategorii zdravotních doplňků na Douyin a druhé místo na Tmall Global.

Prohloubená spolupráce zaměřená na optimalizaci tržní strategie značky mesoestetic umožní společnosti S’Young vytvořit pro mesoestetic inovativní provozní model s využitím svých komplexních obchodních řešení, jejichž cílem je rozšířit povědomí o značce a podpořit prodej. Díky orientaci společnosti S’Young na trhu bude značka mesoestetic schopna zavést vícekanálovou strategii, která posílí její přítomnost na online i offline kanálech a nabídne zákazníkům v Číně jedinečný zážitek z nakupování.

Podle nové společné studie společnosti Bain & Company a společnosti pro výzkum trhu Kantar Worldpanel je Čína druhým největším kosmetickým trhem na světě, přičemž výrobky pro péči o pleť by zde měly vstoupit do další fáze silného růstu díky politice obnovy trhu, která má po pandemii covidu-19 uvolnit nahromaděnou poptávku spotřebitelů. Globální kosmetické značky tržní příležitosti v Číně sledují, ale chybějící informace o trhu a vyladěná strategie představuje pro jejich činnost překážku, která jim ztěžuje zvládání nejistot i vyniknutí na trhu nasyceném mezinárodními i domácími značkami.

Společnost S’Young je průkopníkem modelu spolupráce „CP“ (China Partner), který pomáhá kosmetickým společnostem dosáhnout silných prodejů v Číně. Prostřednictvím tohoto modelu navazuje hluboká partnerství s globálními značkami, pomáhá jim vytvořit kapacitu pro multikanálový prodej pomocí komplexních řešení zahrnujících umístění značky (brand positioning), diferencovanou komunikaci, marketing, maloobchodní prodej a řízení dodavatelského řetězce a nabízí jim všestrannou podporu v každém kroku jejich růstu, aby jim umožnila prosperovat na čínském trhu.

O společnosti S’Young International

Společnost S’Young International, průkopník modelu spolupráce CP, je digitálně řízená otevřená platforma, která umožňuje globálním kosmetickým značkám přístup na čínský trh a propojení s ním tím, že poskytuje kompletní řešení, které se zaměřuje na jejich všestranný, vícekanálový a celoživotní rozvoj. Společnost S’Young International nyní spolupracuje s více než 50 kosmetickými značkami po celém světě.

O společnosti mesoestetic Pharma Group

Skupina mesoestetic Pharma Group je farmaceutická laboratoř, uznávaná mezinárodně jako jeden z lídrů v oblasti dermatologie a estetické medicíny, která nabízí inovativní a účinná řešení pro ošetření a péči o pleť.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1973680/image1.jpg

KONTAKT: Xiang Han, +86-18570711932, hanxiang@syounggroup.com