Společnost epet pokračuje ve zlevňování elektřiny a plynu

Praha 9. července 2024 (PROTEXT) – Společnost epet představuje nové letní ceníky dodávek elektřiny a plynu pro domácnosti. Ceny za plyn ve všech tarifních sazbách jsou stanoveny na 849 Kč/MWh bez DPH. Za elektřinu pak domácnosti ve všech sazbách zaplatí 2390 Kč/MWh bez DPH. Nové ceníky navíc zákazníkům garantují stejnou cenu po dobu jednoho roku.

Od 14. června 2024 zavádí společnost epet nový letní produkt s upravenými ceníky pro dodávky elektřiny a plynu. Nový ceník pro zemní plyn FIX 12 Happy Holiday garantuje zákazníkům cenu plynu ve výši 849 Kč/MWh bez DPH po dobu 12 měsíců od zahájení dodávky. Cena elektřiny je stanovena ceníkem elektřiny FIX 12 Happy Holiday na 2390 Kč/MWh bez DPH. Dle veřejně dostupných ceníků se jedná o velmi výhodnou nabídku na trhu.

„Ceny energií v minulosti dlouhodobě rostly. Aktuálně se dostávají na hranici svého minima. Společnosti epet se v této situaci podařilo na burze nakoupit elektřinu i plyn za velmi výhodných podmínek. Nyní tak můžeme nabídnout novým zákazníkům z řad domácností velice atraktivní ceníky FIX 12 Happy Holiday s jistotou dodávek na nejbližších 12 měsíců. Samozřejmě v této situaci myslíme i na naše stávající zákazníky, pro které připravujeme výhodné nabídky pro další období,“ říká Roman Šmíd, obchodní ředitel společnosti epet, alternativního dodavatele energií, který dodává plyn a elektřinu na český trh již 18 let.

Tento letní produkt bude dostupný pro domácnosti s roční spotřebou do 10 MWh pro elektřinu a 20 MWh pro plyn, v případě, že dané odběrné místo nebylo v dodávce společnosti epet registrováno v posledním období. Zahájení dodávky dle ceníku FIX 12 Happy Holiday je možné nejpozději do 1. dubna 2025. Vzhledem k omezenému počtu dostupných gigawatthodin bude tento produkt veřejně dostupný pouze do odvolání.

Nové ceníky elektřiny a plynu zákazníci naleznou na webové stránce www.epet.cz/leto.

 

O společnosti epet

Společnost epet je dodavatelem elektřiny a zemního plynu od roku 2005. V roce 2021 se pod epet začlenila společnost Dobrá Energie s.r.o., a z hlediska dodaného objemu energií tak vznikl největší alternativní dodavatel, který zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 160 tisíc odběrných míst. Společnost epet je součástí Energetického a průmyslového holdingu, silné energetické společnosti, jejímž většinovým vlastníkem je Daniel Křetínský.

 

Zdroj: Konektor PR