Společnost Dreame Technology nově definuje úklid pomocí umělé inteligence

Peking 9. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Dreame Technology, rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v oblasti chytrých domácích spotřebičů, uvede v listopadu na trh svůj nejnovější robotický vysavač DreameBot D10s Pro vybavený umělou inteligencí. DreameBot D10s Pro umožňuje inteligentní automatizovaný úklid a nabízí technologii rozpoznávání překážek pomocí umělé inteligence, pokročilé LDS mapování a sací výkon 5000 Pa.

Robotický vysavač D10s Pro nabízí sací výkon 5000 Pa a univerzální gumový kartáč bez štětin, který se dostane hluboko do koberců a posbírá prach, zachytí nečistoty z tvrdých podlah a zabrání zamotávání vlasů, abyste měli doma vždy dokonale uklizeno. Díky těmto vlastnostem je model D10s Pro ideální pro rodiny s domácími mazlíčky.

Přestože vysavač D10s Pro nedisponuje dokovací stanicí, je vybaven pokročilou umělou inteligencí a systémem LDS pro vyhýbání se překážkám, který je často výsadou pouze těch nejdražších modelů. Díky této technologii nabízí skutečně bezdotykové čištění. Umělá inteligence přesně rozpoznává překážky, identifikuje místnosti, doporučuje úklidové strategie a rychle vytváří mapy vašeho domova, aby zajistila efektivní úklid, při kterém nebude vynecháno žádné místo.

Vysavač D10s Pro chytře rozpoznává překážky v domácnosti a vyhýbá se jim. Lasery detekují tvar a vzdálenost objektu, zatímco RGB kamera snímá okolní prostředí, aby umělá inteligence mohla rozpoznat různé překážky, jako jsou napájecí kabely, hračky atd. Díky tomu robot D10s Pro různě reaguje a volí konkrétní strategie pro různé typy překážek – například zohledňuje, jak blízko se může k překážce přiblížit, aby se nedostal do potíží.

Pomocí aplikace Dreamehome můžete aktivovat funkci vzdáleného videodohledu a vidět, co se u vás děje, z pohledu vysavače, abyste mohli kontrolovat svůj domov, domácí zvířata nebo dokonce své děti, ať už jste kdekoli.

DreameBot D10s Pro má baterii s kapacitou 5200 mAh, která zajistí až 280 minut nepřetržitého úklidu. Když vysavači dojde energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, aby se dobil, a pak pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončil, aby bylo všude uklizeno.

S vysavačem D10s Pro se společnost Dreame Technology odvážně snaží učinit automatický úklid s umělou inteligencí pohodlnějším a dostupnějším pro všechny.

Model D10s Pro bude k dispozici začátkem listopadu.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku , Instagramu Twitteru . Další informace naleznete na adrese: https://global.dreametech.com/.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/1941063/Dreame_Technology_redefines_AI_powered_cleaning.jpg

KONTAKT: Aonan Li, +86-13751178111