Skvělý komiks Příběhy z pohovky vás vtáhne do jedné psychoterapeutické pracovny

Praha 28. listopadu 2022 (PROTEXT) – Příběhy z pohovky je grafický román, nebo chcete-li komiks, ve kterém proti sobě v pohodlných křeslech usedají psychoterapeutka Pat a advokát James. Pat má flek od snídaně na svetru a James je přitažlivý puntičkář a taky trochu kleptoman. Chcete se stát svědkem toho, co se bude odehrávat při jejich sezeních dále?

Autorka grafického románu Příběhy z pohovky Philippa Perry je britská psychoterapeutka. A pokud srovnáte její komiksové ztvárnění a reálnou fotku, zjistíte, že je opravdu tak svérázná, jak ji Flo Perry, ilustrátorka a její dcera v jednom, zpodobnila. Podtitul Psychoterapie v komiksu se vztahuje k oběma stranám této knihy.

Můžete se nechat unášet příběhem dvou lidí, kteří na sebe reagují, narážejí, inspirují se nebo se minou…a také se nechat obohatit poznámkami pod příběhem, které objasňují některé části terapeutického procesu. Nadmíru srozumitelně uvidíte, jak vypadá přenos, co může v terapii znamenat mlčení či jak je lidské chybovat. Tohle zpodobnění psychoterapie se vší autentičností, humorem, ale i dojemnými momenty je odpovědí na otázky: Jak to v té psychoterapii chodí?

ISBN: 978-80-262-1943-9

Nakladatelství: Portál, s.r.o.


https://nakladatelstvi.portal.cz/nakladatelstvi/aktuality/101868/skvely-komiks-pribehy-z-pohovky-vas-vtahne-do-jedne-psychoterapeuticke-pracovny

obchod.portal.cz