Se spuštěním Goodnotes 6 se Goodnotes stává první společností na světě, která nabízí digitální poznámky na bázi AI, a jednou provždy posouvá na vyšší úroveň způsob, jakým lidé tvoří, učí se, pracují a dělají si poznámky

LONDÝN, 9. srpna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) –

• Do nejnovější verze Goodnotes jsou zabudovány jedinečné funkce pro psaní rukou na bázi AI, např. kontrola pravopisu pro ručně psané poznámky a pomocník pro přípravu na testy z matematiky

• Řešení Goodnotes 6 obsahuje také toužebně očekávané funkce jako inkoustová gesta, např. Scribble to Erase, přizpůsobitelné šablony a složky a nový obchod s digitálními psacími potřebami přímo v aplikaci.

• Goodnotes brzy přidá další přelomové funkce, které uživatelům umožní získávat odpovědi na kontextové otázky na základě zapsaných poznámek.

Goodnotes, oblíbená aplikace pro psaní digitálních poznámek, která byla vyhodnocena jako aplikace roku 2022 pro iPad, se představuje ve verzi Goodnotes 6. Ta posouvá hranice rukopisu díky novým funkcím podporovaným umělou inteligencí, jako jsou kontrola pravopisu a pomocník pro matematické úlohy. Řešení Goodnotes 6 změní způsob, jakým lidé pracují s informacemi v osobním i profesním životě.

Goodnotes si klade za cíl odstranění překážek pro nápady a znalosti, aby uživatelé mohli všechny své potřeby při psaní poznámek řešit v jediné aplikaci, ať už jde o sdílení, plánování, odstranění tvůrčího bloku, uvolnění kreativity nebo učení se z poznatků a materiálů jiných lidí.

Aplikace Goodnotes 6 vylepšuje práci s digitálními zápisníky díky svým nejnovějším funkcím:

• Kontrola pravopisu na bázi umělé inteligence, která okamžitě opravuje pravopisné chyby v rukopisu uživatele

• Interaktivní materiály pro přípravu na zkoušky SAT a další standardizované testy s integrovanou nápovědou a pomocníkem pro identifikaci chyb v matematických úkolech na bázi AI

• Nový obchod, kde si uživatelé mohou stahovat nové šablony, samolepky a digitální psací potřeby přímo v aplikaci

• Dynamické šablony, které umožňují uživateli přizpůsobit složky a také velikost a barvu digitálního papíru v zápisnících

• Nová inkoustová gesta jako Scribble to Erase a Circle to Lasso.

„Náš tým je nesmírně nadšený tím, že se mu podařilo změnit způsob, jakým lidé pracují s informacemi, a vnést do oblasti digitálních poznámek skutečnou inovaci,“ uvedl Steven Chan, zakladatel a generální ředitel společnosti Goodnotes. „Jsme nadšeni, že můžeme konečně dát Goodnotes 6 do rukou našich uživatelů, a doufáme, že se nechají okouzlit chytřejším a příjemnějším řešením Goodnotes s novým uživatelským rozhraním a našimi prvními funkcemi pro rukopis na bázi AI.“

Společnost Goodnotes navázala spolupráci se společností Motto, která se zabývá globálním strategickým brandingem, a společně s uvedením Goodnotes 6 představila novou podobu své značky. Ta zahrnuje svěží strategii značky, vizuální identitu a aktualizované logo, které symbolizuje vytváření digitálních poznámek a radost z nich.

Aplikace Goodnotes 6 je zdarma ke stažení pro iOS, iPadOS a macOS a lze ji používat až pro tři notebooky. Kompletní sadu funkcí lze odemknout za 9,99 USD ročně pro neomezený počet notebooků nebo jednorázově za 29,99 USD (používají se místní ceny).

Stávající platící uživatelé aplikace GoodNotes 5 mohou dále používat stávající verzi nebo se slevou přejít na Goodnotes 6. Pro vzdělávací instituce bude aplikace Goodnotes 6 nadále zdarma prostřednictvím aplikace Apple School Manager.

Po vydání této verze aplikace Goodnotes 6 bude společnost Goodnotes pokračovat v investicích a vytváření funkcí poznámek na bázi AI, které zlepší samotné vytváření poznámek a umožní uživatelům nový způsob práce s ručně i strojově zaznamenanými informacemi.

O SPOLEČNOSTI GOODNOTES:

Goodnotes je přední digitální zápisník opírající se o umělou inteligencí, který používají miliony uživatelů po celém světě. Aplikace Goodnotes, která byla uvedena na trh v roce 2011, začala jako vylepšení poznámek psaných na papír: představila možnost pořizovat ručně psané poznámky v digitálním prostředí, vyhledávat v ručně psaném textu a uspořádat vše do digitální knihovny. Dnes je společnost Goodnotes je průkopníkem generativní umělé inteligence pro digitální rukopisné poznámky s v oblasti produktivity. Aplikace Goodnotes byla společností Apple vyhlášena aplikací roku 2022 pro iPad.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2170413/iPad_12_9_EN_9_AutoCorrect.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2170466/iPad_12_9_EN_2_Hand_Writing_ID_9fea4a5e7e14.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2170467/iPad_12_9_EN_6_Marketplace_ID_a5f7d5383ac5.jpg

KONTAKT: press@goodnotes.com

PROTEXT