Sbírka Srdce dětem ve všech prodejnách Lidl už jenom do neděle 12. 11. 2023

Praha 6. listopadu 2023 (PROTEXT) – Ještě do neděle 12.11. můžete ve všech prodejnách Lidl přispět do sbírky Srdce dětem a pomoci rodinám s vážně nemocnými dětmi.

Prosíme, zastavte se v Lidlu, kupte si u pokladny samolepku ve tvaru srdíčka za minimální cenu 30 Kč a nalepte ji do velkého srdce ve výloze. Přidejte se tak k laskavým dárcům, kteří už „své“ srdíčko nalepili. Těm za pomoc patří velký dík.

Při lepení srdíčka si můžete udělat selfíčko, fotku zveřejnit na vašich sociálních sítích a vyzvat své přátelé, aby se do tolik potřebné sbírky taky zapojili.

Vojtíšek z Pardubic, který je vážně nemocný, se s maminkou do sbírky taky zapojil. I jemu sbírka prostřednictvím o.p.s. Život dětem pomáhá. Stejně tak autistickým dvojčátkům Lee a Olívii nebo malé Lucince. Přidejte se taky třeba s textem:

Podporuji sbírku Srdce dětem, která probíhá ve všech prodejnách Lidl do neděle 12. listopadu. Koupí samolepky za minimální částku 30 Kč můžete podpořit spoustu nemocných dětí, které trpí závažnými diagnózami, jako je spinální svalová atrofie, mukopolysacharidóza nebo nemoc motýlích křídel. #srdcedetem #lidlcz

Přidáte se taky? Věřte, že se nemocné děti bez naší pomoci neobejdou a jejich rodiče jsou všem nesmírně vděční, že na své trápení nejsou sami.

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková, ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.