Řešení FTTO společnosti Huawei získalo na veletrhu BBWF 2023 ocenění za vynikající příklad použití v oblasti POL

Paříž (Francie) 27. října 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Na konferenci Broadband World Forum (BBWF) 2023 získalo řešení Huawei FTTO (Fiber To The Office) ocenění Outstanding POL Use Case Award, které potvrzuje skvělé přijetí, jehož se tomuto řešení společnosti Huawei dostalo v odvětví pasivních optických sítí LAN (POL).

Vzhledem k tomu, že uhlíkové neutralitě se celosvětově věnuje stále větší pozornost, stává se optické vlákno s měděným výstupem ideální volbou pro firemní kampusové sítě. Dnes je všeobecně uznáváno, že plně optické sítě v kampusech jsou základem pro budování inteligentních kampusových sítí. Jako lídr na trhu plně optických kampusových sítí uvedla společnost Huawei v roce 2018 na trh řešení FTTO. To rozšiřuje optická vlákna z místností s velmi nízkým napětím (ELV) do každé místnosti, stolního počítače a zařízení, což umožňuje, aby jedna optická síť pokrývala všechny aplikace v kampusu.

Na veletrhu HUAWEI CONNECT 2023 představila společnost Huawei řešení FTTO 2.0 pro kampusové využití. Toto řešení, podpořené klíčovými technologiemi XGS-PON Pro a Wi-Fi 7, zajišťuje přenos 12,5G/25G do místností, 2,5G/10G do přístupových bodů (AP) a 2,5G do stolních počítačů. V porovnání s původním řešením FTTO došlo u FTTO 2.0 k výraznému zlepšení výkonu i funkčnosti. Vyznačuje se například mimořádnou šířkou pásma a zjednodušenou architekturou a také vysokou kvalitou a energetickou účinností, takže dokonale naplňuje požadavky zákazníků z oboru na budování ekologických kampusových sítí 10G. Na veletrhu Mobile World Congress 2023 představila společnost Huawei první prototyp POL 50G v oboru.

Řešení FTTO od společnosti Huawei se ve velkém měřítku komerčně využívá po celém světě. K dnešnímu dni si řešení Huawei FTTO zvolilo více než 6000 podnikových zákazníků z odvětví jako školství, zdravotnictví a pohostinství. Podle zprávy IDC China POL Market Report 2022 H2 má společnosti Huawei na čínském trhu s POL již čtyři roky po sobě největší podíl.

Gu Yunbo, prezident podnikové optické domény divize optických produktů společnosti Huawei, řekl: „Společnost Huawei se zavázala poskytovat nejpokročilejší a nejekologičtější optické síťové řešení a produkty pro globální podnikové zákazníky. Ocenění pro řešení Huawei FTTO je nejen důkazem jeho vynikající kvality, ale také důkazem inovační síly společnosti Huawei a jejího předního postavení na trhu v oblasti optických kampusových sítí. V budoucnu bude společnost Huawei pokračovat ve spolupráci se zákazníky a partnery, aby inovativnějšími technologiemi podpořila komerční nasazení zelených optických sítí 10G v kampusech.“

Další informace o řešení Huawei FTTO najdete na adrese:

https://e.huawei.com/en/solutions/enterprise-optical-network/campus-optix 

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com 

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2259381/image_986294_24274079.jpg 

 

PROTEXT