Přírodní a vyvážená receptura granulí od Panakei je zárukou kvality

Praha 14. srpna 2023 (PROTEXT) – Společnost Panakei vyniká svým přístupem. Slovenský výrobce krmiv pro psy klade důraz na kvalitu při výrobě vyvážené výživy pro štěňata a dospělé psy. Přichází s inovativními recepturami, které využívají lokální maso a přírodní bylinky. Výsledkem jsou granule, konzervy a kapsičky, které slouží jako kvalitní zdroj živin.

Receptura: Symbióza lokálního masa a bylinek

Panakei si zakládá na tom, že zdravá výživa je klíčová pro zdraví a dlouhověkost psa. Proto jsou všechna krmiva pečlivě navržena s ohledem na specifické potřeby různých kategorií psů. Krmiva kombinují několik druhů masa od lokálních dodavatelů. Složení je obohaceno přírodními bylinkami, oleji a kloubní výživou. Produkty poskytují vyvážené množství živin a podporují tak správný růst zvířete, zdravou srst, pevné kosti a posilují imunitní systém.

Inovace: Huminové látky pro ochranu trávicího traktu

Granule jsou obohaceny o unikátní huminové látky, které mají protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Cíleně ochraňují trávicí trakt psa – vytváří ochranný film, který brání průniku patogenů a rozvoji zánětu. Tyto látky pomáhají udržet trávicí soustavu ve skvělém stavu a tím podporují celkové zdraví psa – až 70 % imunity psa vzniká ve střevech.

Pestrost a kvalita pro zdravé a spokojené mazlíčky

Cílem výrobce Panakei je poskytovat kvalitní a vyváženou stravu s důrazem na zdraví psa. K dispozici je široká škála produktů, snadno tak lze vybrat to pravé pro konkrétní kategorii psa. Dostupné jsou granule pro štěňata, dospělé psy a také hypoalergenní krmivo. V nabídce najdete také vlhké krmivo, pamlsky a další produkty.

K dispozici jsou různé velikosti balení, nechybí ani vzorky krmiva. Krmivo pro psy má rozmanité příchutě, lze tak vybírat podle chuťových preferencí psa a produkty střídat.

Podpora zdraví a prevence zdravotních problémů

Základním předpokladem pro spokojeného a zdravého psa je kvalitní výživa. Granule Panakei jsou extrudované – toto zpracování je ideální vzhledem k vysoké stravitelnosti a optimálnímu využití živin. Navíc, díky použití přírodního konzervantu (vitamín E), jsou šetrné k organismu psa.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.