Právní zastoupení při prodeji portálu GoOut

Praha 23. srpna 2023 (PROTEXT) – Advokátní kancelář PRK Partners zastupovala společníky při prodeji českého portálu pro prodej vstupenek GoOut estonské skupině AS Piletilevi Group.

Piletilevi je jedničkou v prodeji vstupenek pro kulturní akce v Pobaltí. Akvizice tuzemského GoOut je součást plánu na ambiciózní expanzi po Evropě. GoOut začal v roce 2011 jako stránka s přehledem kulturních akcí. V roce 2019 se společnost dostala do žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA, která se zabývá nejrychleji rostoucími startupy v Evropě. GoOut podle něj patřil mezi 25 vybraných nadějných byznysových „sprinterů“. V roce 2023 prodal GoOut 13 milionů vstupenek.

Z původně tříčlenného vedení GoOut ve vlastnické struktuře firmy nadále zůstává pouze Lukáš Jandač, který se zároveň posouvá z role obchodního ředitele na pozici CEO.

PRK Partners poskytovala klientům komplexní právní poradenství ve všech fázích transakce, kterou v červenci 2023 dovedla k úspěšnému konci. Kromě přípravy samotné smluvní dokumentace zastupovala klienta i při vyjednávání a pomáhala s přípravou na přechod do nových rukou.

Právní tým pracující na transakci vedl partner Martin Kříž s advokátkou Zuzanou Koudelovou.

Kontakt:

Soňa Rampulová, MBA

e-mail: sona.rampulova@prkpartners.com