Podnikatelská půjčka se těší také na úplné nováčky

Praha 9. října 2023 (PROTEXT) – Jste mezi OSVČ teprve krátce a obáváte se, že nedostanete žádný úvěr? V bance se na vás možná nebudou dívat přívětivě, totéž ale rozhodně neplatí pro nebankovní sektor úvěrového trhu. Tady se totiž můžete spolehnout na přívětivé jednání a také minimum podmínek, které jsou spojeny s jednotlivými produkty. A vlastně, proč byste dnes ještě měli chodit na pobočku? Online forma je mnohem pohodlnější a ušetří také spoustu času. Stačí opravdu jen krátká chvíle, kterou budete sedět u internetového prohlížeče. Cesta je tedy naprosto jasná a přímočará. Zbývá jen jediné, promyslet si konkrétní částku a lhůtu splatnosti, jimž dáváte přednost.

Půjčte si až třicet tisícovek

Jaká suma je k dispozici? Velkou výhodou je, že si můžete vybírat z mnoha dopředu připravených variant. Podnikatelská půjčka se totiž plně přizpůsobí aktuální situaci a může vám vyjít maximálně vstříc. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a odpověď může přijít ještě dnes, opravdu, v nebankovním sektoru je rychlost jasnou prioritou. Peníze totiž nepočkají, to ví každý OSVČ. Kdo zůstane stát na místě, toho brzy předběhne konkurence, není důvod, aby se na cokoliv dlouho čekalo. Podívejme se proto na konkrétní řeč čísel.

● 5 000 Kč je základní varianta. Méně si už půjčit nemůžete. Konkrétní účel je jenom na vás!

● 30 000 Kč je nejvyšší možná částka. Vyberte si proto sami za sebe, k čemu bude určena.

● Splatnost si určíte také podle svého. Základní mantinely jsou zde dva, jde o 7 a 30 dní.

Rychlé řešení pro různé situace

Nečekané výdaje nepočkají, musíte se jim věnovat opravdu okamžitě, jinak může vzniklý problém ještě více eskalovat. Proč potom nepožádat o pomocnou ruku nebankovní sektor? Je to totiž právě půjčka pro začínající podnikatele, která vyjde vstříc v každé situaci, již si dovedete představit. Snadno a rychle máte k dispozici pádnou odpověď, co více ještě chtít?

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.