Pátý ročník CIIE: veletrh chválí podnikatelská elita, je podporován zámořskými firmami

Šanghaj (Čína) 24. července 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Čínský mezinárodní veletrh dovozu (CIIE), který je významnou platformou pro mezinárodní zadávání veřejných zakázek, podporu investic, kulturní výměnu a otevřenou spolupráci, se úspěšně konal již čtyři roky po sobě a je všeobecně považován za mezinárodně prospěšnou akci pro mnohostranný obchodní systém, jakož i za klíčový faktor pro budování otevřené světové ekonomiky a společné budoucnosti lidstva.

Od svého založení v roce 2018 veletrh CIIE nabývá na rozsahu a vlivu. Jeho výstavní plocha se rozrostla z 270.000 metrů čtverečních v roce 2018 na 366.000 metrů čtverečních v roce 2021. Vystavovatelé na posledních čtyřech veletrzích CIIE představili více než 1500 nových produktů, technologií a služeb a uzavřeli předběžné dohody v hodnotě přes 270 miliard USD.

S tím, jak CIIE vstupuje do svého pátého ročníku, nadnárodní účastníci nadále vyjadřují naději, že se letošního ročníku v listopadu budou moct zúčastnit. Na nedávném online ceremoniálu podepsalo více než 30 významných společností a institucí dohody o účasti na pátém ročníku CIIE, což svědčí o jejich optimistickém pohledu na budoucnost čínského trhu. Marc-Antoine Jamet, generální tajemník skupiny LVMH, na slavnostním ceremoniálu označil Čínu za dynamický, rozsáhlý a rostoucí trh, který je pro skupinu velkým zdrojem inspirace. Dodal, že konání veletrhu CIIE v plánovaném termínu na pozadí covid-19 ukazuje sebevědomí Číny a její dobré hospodářské vyhlídky. Mezi podniky, s nimiž byly uzavřeny smlouvy, byly nejen firmy s dlouhodobými vazbami na Čínu a CIIE, jako jsou LVMH, Bristol-Myers Squibb a Marubeni, ale také nové společnosti, jako jsou Gilead Science, Rio Tinto a BHP Billiton. Doposud bylo rezervováno více než 80 % plánované výstavní plochy a veletrhu se zúčastní přes 260 společností z žebříčku Fortune Global 500 a předních průmyslových firem. Účast na výstavě potvrdila řada zemí a na Mezinárodním ekonomickém fóru Hongqiao, které je hlavní součástí výstavy, bude zveřejněna nová Zpráva o světové otevřenosti a Světový index otevřenosti. Vzhledem k tomu, že o účast na výstavě projevilo zájem tolik společností, místa se rychle plní. Nezapomeňte se přihlásit na letošní pátý ročník veletrhu, než bude pozdě! Pro registraci klikněte zde: https://www.ciie.org/exhibition/f/book/register?locale=en. Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1864544/5th_CIIE.jpg
Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg
Kontakt: Nie Qingxin, tel.: 0086-21-67008870/67008988