Ondřej Fukal se stal Managing Directorem MVGM Property Management Czech

Praha 4. října 2023 (PROTEXT) – Do MVGM Property Management Czech nastoupil na pozici ředitele společnosti od 1.10.2023 Ondřej Fukal. Bude zodpovědný především za vedení každodenního chodu společnosti, za kontakt s klienty a neustálé rozšiřování a zkvalitňování služeb pro ně. Dále se bude také aktivně věnovat získávání nových klientů a dalšímu rozvoji společnosti a posilování její pozice na trhu.

Ondřej se pohybuje v oblasti komerčních nemovitostí již bezmála třicet let a díky svým bohatým zkušenostem především v property managementu a facility managementu je respektovaným odborníkem. Do MVGM přichází po 17 letech ze společnosti Cushman & Wakefield, kde zastával pozici Head of Asset Services, Před tím Ondřej působil jako ředitel divize Facility management ve společnosti CENTRA.

Petra Stiller, dosavadní Managing Director MVGM Property Management Czech, dodává: „Ondřej je v property managementu ikonou uznávanou napříč celým českým trhem. Na základě své osobní pracovní zkušenosti s ním jsem si jistá, že Ondřejovy znalostí, profesní zkušenosti i kvality jeho osobnosti jsou skvělou kombinací pro naši společnost a pro nás všechny. Směrem ven posouvá příchod Ondřeje naši společnost MVGM na trhu o další úroveň výše a my tento posun musíme využít k dalšímu posilování a růstu, a to ve vzájemné spolupráci nás všech společně, na což se moc těšíme.“

O společnosti MVGM

MVGM je přední evropská společnost s dlouholetou tradicí specializující se na správu nemovitostí. Působí v 8 evropských zemích a má více než 1 500 zaměstnanců. Propojuje odbornou znalost místních trhů s rozsáhlými zkušenostmi z mezinárodního prostředí. MVGM Property Management Czech pro své klienty zajišťuje komplexní ale i jednotlivé služby v oblasti facility managementu, property managementu a udržitelnosti, ale i další dodatečné servisy jako je např. property accounting, project management, property marketing a leasing a vždy se snaží pro své klienty zajistit jedinečný přístup.

Více informací o společnosti MVGM naleznete na adrese www.mvgm.com nebo MVGM sledujte na In.

Kontakt pro media:

MVGM Property Management Czech, s.r.o.

Jana Češková

Head of Marketing & Leasing

E: j.ceskova@mvgm.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.