Oblíbený rybářský svátek už od čtvrtka v Letňanech

Praha 15. února 2023 (PROTEXT) – Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. Od čtvrtka do neděle se představí více než 140 firem z 11 zemí. Chybět nebudou ani známé rybářské tváře – dobrodruh, cestovatel a rybář Jakub Vágner, známý britský rybář Ali Hamidi nebo herec a vášnivý rybář Rudolf Hrušínský ml.

Ve čtvrtek v 10:00 otevírá své brány oblíbený rybářský veletrh FOR FISHING. Až do neděle uvidí návštěvníci na ploše větší než 11.000 m2 více než 140 firem, které představí novinky, zajímavosti a nabídnou pomocnou ruku při výběru toho nejvhodnějšího rybářského vybavení. Ve třech výstavních halách budou zastoupeny všechny rybolovné techniky. Představí se jak tradiční firmy, které na veletrhu nikdy nechybí, tak i nováčci z Česka i zahraničí.

Přednášky a známí rybáři po celou dobu veletrhu

Každý den budou v Kongresovém sále probíhat přednášky známých českých rybářů. O své zkušenosti se podělí Jakub Vágner, Pepa Konopásek, Michal Janošík, David Koloušek nebo Matěj Houška. Na veletrh dorazí i známé rybářské osobnosti z Česka i ze zahraničí. Návštěvníci se budou moci potkat se světovou rybářskou hvězdou Ali Hamidi, který bude od pátku do neděle na expozici firmy Parys.cz. V sobotu odpoledne proběhne na stánku ČRS – MO KLADRUBY – HANDICAPOVANÍ RYBÁŘI autogramiáda Rudolfa Hrušínského ml. Na veletrhu nebude chybět ani Jakub Vágner se svou vlastní expozicí a několika přednáškami.

Živé vysílání z veletrhu

V pátek od 11:00 se uskuteční oblíbené živé vysílání z veletrhu. Během tří hodin se představí celkem 12 vystavovatelů se svými novinkami a zajímavostmi pro sezonu 2023. Živé vysílání ocení všichni, kteří si nechtějí nechat ujít novinky, ale zároveň na veletrh nezvládnou osobně dorazit.

Návštěvnická soutěž

Připravena bude i návštěvnická soutěž o rybářský LOWRANCE ELITE FS 9 se sondou ACTIVE IMAGING v hodnotě 35 239 Kč. Soutěž bude probíhat po celou dobu veletrhu. Partnerem soutěže je firma WAVY BOATS s.r.o. (Bohemia-marine).

Praktické informace

Vstupenky na veletrh FOR FISHING 2023 stojí 240 Kč. Parkovné vyjde u výstaviště na 200 Kč, levněji pak u metra na parkovišti P+R. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen od čtvrtka do soboty od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 16:00. Více informací včetně katalogu vystavovatelů a harmonogramu přednášek na www.forfishing.cz.

Kontakt pro média:

Jana Šťastná, stastna@abf.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.