O.p.s. Život dětem se stala součástí nového projektu Dobrobot

Praha 14. dubna 2023 (PROTEXT) – Nadační fond Dobrobot, který stojí za stejnojmennou dobročinnou aukční platformou, se rozhodl pomáhat neziskovým organizacím především financovat náklady na jejich provoz. S myšlenkou dobročinné aukční platformy na podporu organizací občanské společnosti přišel zakladatel technologické firmy Livesport Martin Hájek, který si pro spolupráci vybral Davida Procházku, zakladatele velmi úspěšné platformy Donio. Jednou z neziskových organizací zařazenou do projektu je i obecně prospěšná společnost Život dětem.

Je nám velkou ctí, že jsme se stali jednou z prvních neziskových organizacích, které Nadační fond Dobrobot do tohoto úžasného projektu pozval. Věříme, že je to ocenění naší snahy pomáhat rodinám s vážně nemocnými dětmi, dětským zařízením, která se o nemocné děti starají i nemocnicím v celé naší republice již 23 let.

Podle slov samotných zakladatelů platforma DOBROBOT vznikla z potřeby propojit charitativní projekty v jednom místě a dát jim další příležitost ke zvýšení jejich příjmů a podpořit jejich fungování. Odpovědným firmám naopak nabízí DOBROBOT možnost přispět prostřednictvím vlastních unikátních produktů a služeb.

První, kdo se rozhodl podpořit prostřednictvím DOBROBOTA o.p.s. Život dětem, je tenisový klub Sparta Praha, který do aukce věnoval dres nejlepší české tenistky posledních dvou dekád Petry Kvitové. V aukci je možné získat dres s vlastnoručním podpisem této úžasné dvojnásobné vítězky Wimbledonu. Tuto unikátní cenu získá ten, kdo v průběhu trvání aukce, přihodí nejvyšší částku. Výsledná částka pak bude použita ve prospěch vážně nemocných dětí. Aktuální cena je 10 200 korun a přihazovat je možné až do 25. dubna.
Život dětem děkuje všem dárcům, kteří se podívají na webové stránky Nadačního fondu Dobrobot a zapojí se do aukce o dres Petry Kvitové.

(https://dobrobot.cz/auctions/wimbledonsky-dres-petry-kvitove).

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz