O Black Street je zpět: Jaký je program největší hip-hopové a urban street akce roku?

Most 25. června 2024 (PROTEXT) – 27.června se Skatepark Most – Šibeník promění v pulzující centrum pouliční kultury a sportu. Po loňském úspěšném ročníku v Litoměřicích se letošní akce O Black Street přesouvá do Mostu. Tento jedinečný event, který organizuje jediná česká hudební televize zaměřená na hip-hop a rap – O Black, součást TV ÓČKO, slibuje ještě bohatší program plný hudebních vystoupení a sportovních aktivit.

Pestrý hudební line-up

Hudební program je letos pestřejší než kdy jindy. Akci zahájí talentovaní O Black DJs, kteří vytvoří skvělou atmosféru hned od začátku. Následovat budou nadaní umělci z 30Minut, kteří svým energickým vystoupením potěší všechny přítomné. Na scénu dále vstoupí známý moderátor Rádia Spin a DJ – DJ Poeta, který publikum roztančí svými beaty. Velkým lákadlem je také oblíbený umělec Totally Nothin a večer vyvrcholí vystoupením Refew, který je aktuálně největším trendem.

Bohatý doprovodný program

Jednodenní akce, která začíná ve 14:00, nabízí také bohatý doprovodný program. Návštěvníci si mohou vyzkoušet skateboarding, BMX a koloběžky pod vedením zkušených profesionálních jezdců. V O Black zóně budou k dispozici graffiti workshopy, kde si můžete vyzkoušet své umělecké schopnosti. Kromě toho se můžete těšit na výbornou hudbu, food zónu, bar, chill zóny a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Vstup zdarma pro všechny

O Black Street je otevřená pro všechny a vstup je zdarma. Přijďte si užít den plný hudby, sportu a zábavy na Šibeníku v Mostě.

Další akce již brzy v Litoměřicích

Nezapomeňte si do kalendáře zapsat další skvělou akci O Black Street, která se uskuteční 4. října 2024 v Zahradě Čech v Litoměřicích. Těšíme se na vás!

 

Odkaz na událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/873695694775621/?active_tab=discussion

 

Zdroj: TWOblondes