Nové nemovitosti v Ďáblicích nabízí příjemné bydlení s vlastním venkovním prostorem

V klidné části pražských Ďáblic vzniká rezidenční projekt, který podporuje harmonii člověka s přírodou. Moderní byty a řadové domy jsou zasazeny do zajímavé mozaiky zelených ploch – soukromých zahrad, společných mikroparků a ulic lemovaných stromořadími. Parkový koncept bydlení přináší jeho obyvatelům zdravé a útulné prostředí pro spokojený život.

Rodinné bydlení obklopené zelení

Lokalita starých Ďáblic je výborně dopravně dostupná a plně občansky vybavená. V blízkosti nových bytů na Praze 8 najdou budoucí rezidenti všechny služby, které v běžných dnech potřebují – obchody, restaurace, školky a školy, kulturní centrum i sportoviště. V nedalekém Ďáblickém a Čimickém háji si přijdou na své děti i dospělí, ve smíšeném lese se nachází několik hřišť, mnoho laviček a míst k odpočinku. Samozřejmostí jsou kilometry přírodních stezek skvělých pro ranní běhání i zpevněných cest pro odpolední procházky s kočárkem.

Populární byty 2+kk i řadové domy

Za rezidenčním projektem Evergreen Ďáblice stojí společnost Doma je Doma, která má více než 20 let zkušeností s realizací rodinného bydlení. Nemovitosti z první etapy byly již dokončeny a klíče od nich předány novým majitelům. Na velký úspěch a komerční zájem navázala druhá fáze výstavby, která nabízí byty i řadové domy s plánovým dokončením do konce letošního roku. Nejvíce zastoupenou dispozicí je oblíbené 2+kk s podlahovou plochou až 52 m2. Obrovským benefitem všech nemovitostí je vlastní venkovní prostor, rezidenti si tak budou moci dopřávat relaxaci na čerstvém vzduchu. V případě bytových jednotek se jedná nejčastěji o balkon, byt v posledním patře je výjimečný opravdu prostornou terasou (55 m2).

V prodeji nemovitostí na Praze 8 je také trojice řadových domů v rodinné dispozici 4+kk. Kupříkladu dům označený XI.09 leží na pozemku s velkorysou výměrou 305 m2. Díky jeho pozici na okraji bloku budou mít obyvatelé zajištěnou vysokou míru soukromí. Mezi jeho další přednosti patří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s vlastní koupelnou a dvě garážová stání. Zájemci o bydlení v moderní zahradní čtvrti s rychlou dostupností centra Prahy by Evergreen Ďáblice rozhodně neměli minout.