Nová éra Fpt Czech odstartovala výjimečným úspěchem

Praha 1. června 2023 (PROTEXT) – Společnost Fpt Czech startuje novou éru otevřením pobočky v moderních prostorech administrativní budovy City Element v Praze. S rozšiřováním svých služeb mimo SAP portfolia do dalších oblastí, jakými jsou Salesforce, ServiceNow, Java a Testing, vzniká i potřeba růstu společnosti nabíráním nových IT specialistů. Zároveň je však nevyhnutné vytvořit reprezentativní prostor pro jejich plnohodnotné fungování, protože navzdory benefitu práce z domu je potřebné neustále rozvíjet vztahy v kolektivu i setkáním u kávy nebo při zajímavé diskusi.

Strategickou kombinací nových kompetencí, inovativní vize delivery centra a rozšířené kapacity zkušených lidí jsme navázali na úspěch slovenské pobočky. V jedné z nejprestižnějších soutěží z oblasti recruitu, HR a marketingu, Recruitment Academy Awards, jsme sklidili výjimečný úspěch v podobě druhého místa v kategorii Náborová kampaň roka.

Společnost Fpt Czech jako součást globálního korporátu je silným hráčem nejen na domácím, ale i mezinárodním trhu, a to i díky silnému týmu a nadstandardním podmínkám. „Nejdůležitější součástí dobře fungující a rychle se rozvíjející společnosti, která dokáže uspět na dravém trhu v IT segmentu, jsou tři silné pilíře. Prvním je nabídnout lidem práci, která bude jejich hnacím motorem a bude je naplňovat. Dalším předpokladem úspěchu je zajistit, aby zaměstnanci nestagnovali a mohli se neustále rozvíjet v preferované oblasti. V neposlední řadě se lidé jako jedna z nejdůležitějších součástí společnosti musí cítit příjemně a šťastně v rámci kolektivu,“ prozradil Martin Mareš, jeden z jednatelů společnosti.

Historie Fpt Czech se začala psát v roce 2014, kdy vznikla jako dceřiná společnost Fpt Slovakia a součást globálního korporátu Fpt Software, který patří mezi 100 nejlepších outsourcingových IT společností na světě. Prosperující pobočky má téměř na každém kontinentu, a to v Evropě, Asii, Americe i Austrálii. V roce 2022 se působnost Fpt Czech rozrostla a díky širšímu portfoliu kompetencí oslovila i několik nových zákazníků, což si vyžádalo další růst a nábor zkušených zaměstnanců.