Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi získala akreditaci a chystá rozvoj

Praha 26. června 2024 (PROTEXT) – Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi získala akreditaci kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb od České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví (ČSAZ).

„Akreditace odráží nasazení zaměstnanců a potvrzuje, že v Nemocnici sv. Alžběty poskytujeme kvalitní, bezpečnou a odbornou péči,“ uvedla Mgr. Marcela Tomanová, MBA, LL.M., náměstkyně pro nelékařské zdravotní obory a kvalitu.

Pacientům akreditace dává signál, že jim je poskytována péče na nejvyšší úrovni. Pro zaměstnance představuje uznání práce a zajišťuje bezpečné pracovní prostředí.

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi se v posledních letech dynamicky rozvíjí. Vedení nemocnice má ambiciózní plány na rozvoj. Připravuje rozšíření kapacit, modernizaci zařízení a implementaci nejnovějších technologií. „Věřím, že se po dokončení přestavby stane naše nemocnice lídrem v oblasti následné lůžkové péče,“ sdělil RNDr. Karel Matyska, CSc., jednatel nemocnice.

 

O Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi s.r.o.

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi je významný církevní poskytovatel zdravotních služeb v Praze s více než 300letou tradicí navazující na činnost kláštera alžbětinek Na Slupi. Nemocnice se zaměřuje na následnou lůžkovou péči a rozšířenou rehabilitaci a nabízí širokou škálu ambulantních služeb, včetně ambulance chronických ran, plicní ambulance, neurologie, fyzioterapie, kardiologie a dalších.

Od roku 2019 nemocnice prochází modernizací pod novým vedením. V říjnu 2023 byla oceněna jako první zařízení následné péče v ČR titulem Podnik podporující zdraví. V květnu 2024 se stala fakultním zařízením Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Díky inovacím se stává předním zdravotnickým zařízením následné péče v Praze.

 

Kontakt:

Denisa Nováková

e-mail: denisa.novakova@alzbeta.cz

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi s.r.o.

Adresa: Na Slupi 448/2, Praha 2, 128 00

www: www.alzbeta.cz

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.