Na prahu chatařské sezony Centropol nabízí nový produkt MINI s nízkým měsíčním platem 45 Kč bez DPH

Praha 6. dubna 2023 (PROTEXT) –

● MINI pro chaty a chalupy s fixací na 2 roky, cenou 4290 Kč/MWh silové elektřiny a stálým měsíčním platem 45 Kč bez DPH (54,45 Kč s DPH)

● V nabídce s účinností od 14. dubna

● Ideální pro chaty, chalupy a garáže s roční spotřebou do 1,2 MWh

Český dodavatel energií CENTROPOL ENERGY, a.s., vydává další ceník pod vládním stropem. Představuje produkt na dodávku elektřiny, který pomůže snížit náklady na provoz chat, chalup, garáží a podobných objektů. MINI s fixací na 2 roky má nízký stálý měsíční plat 45 Kč bez DPH a cenu 4290 Kč/MWh silové elektřiny bez DPH. K částkám je třeba přičíst poplatky za distribuci.

„Češi jsou národem chatařů, chalupářů a zahrádkářů. Současná energetická krize přivedla řadu majitelů rekreačních nemovitostí k úvahám, zda si svou chatu či chalupu budou moci i nadále dovolit. Věříme, že i díky našemu produktu MINI na 2 roky odpověď bude znít ano,“ uvádí marketingový ředitel a člen představenstva Centropolu Jiří Matoušek a dodává: „Produkt MINI na 2 roky je řešením pro všechny chataře a chalupáře, kterým oproti vládnímu stropu doručí finanční úsporu i 2 tisíce korun ročně.“

Produkt MINI s dvouletou fixací je platný pro všechny distribuční sazby. Je určen pro odběrná místa se spotřebou do 1,2 MWh a připraven speciálně pro chaty, chalupy a další rekreační objekty, garáže a podobně. Podmínkou pro sjednání produktu MINI na 2 roky je zasílání ročního vyúčtování e-mailem a bezhotovostní vyplácení přeplatků.

„Plníme veřejný slib, že naše ceny pro koncové zákazníky budeme operativně snižovat v závislosti na vývoj velkoobchodních trhů,“ doplňuje Jiří Matoušek.

Centropol snížil ceny za dodávku elektřiny a plynu již na začátku února a potom znovu na začátku, resp. v polovině března. Další pokles cen energií nelze vyloučit, nicméně už teď zákazníci s novými produkty Centropolu získají kromě jistoty dodávky obou komodit i zajímavou úsporu oproti cenovému stropu.

CENTROPOL ENERGY, a.s. je český dodavatel energií s více než 20letou působností a silným finančním zázemím. Patří k nejrychleji rostoucím stabilním dodavatelům, v jeho péči je přes 290 tisíc odběrných míst z řad domácností, firem i veřejných institucí. Mezi lednem 2022 a 2023 zákaznické portfolio společnosti meziročně vzrostlo o téměř 4,5 tisíce odběrných míst.

Kontakt:

e-mail: martina.vokrouhlikova@ogilvy.com

ČTK ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.